Son Dakika Haberleri: Baba ve Oğlu, Balık Tutmak İçin Gittikleri Baraj Gölünde Boğuldu

Baba ve Oğlu, Balık Tutmak İçin Gittikleri Baraj Gölünde Boğuldu

7 ay önce

Şanlıurfa'da balık tutmaya giden baba ve oğul, baraj gölünde boğuldular. Cansız bedenlerine sualtı polisleri ulaştı.

Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesi'nde 45 yaşındaki Fakri Kıran ve 10 yaşındaki oğlu Erkan Kıran, balık tutmak için gittikleri baraj gölünde boğularak yaşamını yitirdi.

GÖL KENARINDA ELBİSELERİ VE BALIK MALZEMELERİ BULUNDU

Olay, dün Hilvan ilçesi Akçaören Mahallesi'nde meydana geldi. Sıvacılık yapan Fakri Kıran, oğlu Erkan ile birlikte dün öğleden sonra balık avlamak için Atatürk Baraj gölü kıyısına gitti. Akşam saatlerine doğru yakınları, baba ve oğluna cep telefonuyla ulaşmaya çalıştı, cevap alamayınca da bölgeye gitti. Baraj gölü kıyısında Fakri ve oğlu Erkan Kıran'a ait elbise ve balık malzemelerini bulan yakınları, güvenlik güçlerinden yardım istedi.

SUALTI POLİSLERİ CANSIZ BEDENLERE ULAŞTI

İhbar üzerine bölgeye gelen sualtı polislerinin yaptığı aramalarda, baba ve oğlunun cansız bedenine ulaşıldı. Kıyıya çıkarılan Fakri Kıran ve oğlu Erkan'ın cesetleri, yapılan incelemenin ardından Hilvan Devlet Hastanesi'nin morguna götürüldü.

Güvenlik güçleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.


YORUMLAR


Kim Kardashian, Sadece Göğüs Ucunu Kapatan Elbisesiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Ankara Barosu, Polisin Eylemciye Yaptığı Hareket Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı