Babaanne dizi izlemeye daldı, küvette unuttuğu torunu boğularak hayatını kaybetti - Son Dakika

Babaanne dizi izlemeye daldı, küvette unuttuğu torunu boğularak hayatını kaybetti

22.09.2020 19:59
Babaanne dizi izlemeye daldı, küvette unuttuğu torunu boğularak hayatını kaybetti, System.String[]

İngiltere'de Shirley Grenfell isimli kadın, 11 aylık torununu yıkadıktan sonra elbiselerini getirmek için odasına gittiği sırada, en sevdiği diziyi izlemeye başladı. Torununun küvette olduğunu hatırlayan büyükanne, banyoya girdiğinde 11 aylık kız çocuğunu suyun içinde hareketsiz bir şekilde buldu.

İngiltere'nin Cornwell şehrinde yaşayan 52 yaşındaki 12 torun sahibi Shirley Grenfell, 11 aylık torununu içi su dolu küvette yıkadıktan sonra havlu ve çocuğun elbiselerini getirmek için odasına gitti.

SAĞLIK EKİPLERİNİN TÜM MÜDAHALESİNE RAĞMEN ÇOCUK KURTARILAMADI

O sırada Shirley, televizyonda en sevdiği dizi olan Emmardale'yi izlemeye başladı. Torununun küvette olduğunu beş dakika sonra hatırlayan büyükanne, banyoya girdiğinde 11 aylık kız çocuğu suyun içinde hareketsiz bir şekilde buldu. Büyükannenin haber vermesi üzerine eve gelen sağlık ekipleri, tüm müdahalelere rağmen çocuk kurtaramadı.

SAVCILIK, YAŞLI KADINI ÇOCUĞUN ÖLÜMÜNE SEBEP OLMAKLA SUÇLUYOR

Shirley, küvette su yüksekliğinin 15 santim kadar olduğunu ve torununu küvetteki taburenin üzerinde oturur vaziyette bıraktığını söyledi. Shirley, geri döndüğünde torununu suyun içinde boğulmuş bir şekilde bulduğunu söyledi.

Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan ve uzun süre oksijensiz kaldığı için beyni büyük oranda hasar gören kız çocuğu ertesi gün hayatını kaybetti. Savcılığın ihmal sonucu çocuğun ölümüne sebep olmak suçladığı Shirley'in davası devam ediyor.

Babaanne dizi izlemeye daldı, küvette unuttuğu torunu boğularak hayatını kaybetti

Son Dakika Dünya Babaanne dizi izlemeye daldı, küvette unuttuğu torunu boğularak hayatını kaybetti - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (16)
  • yoruma yorum: alzhemir diyen olmuş bilmem ne diyen olmuş burda suç anne ve babanın bi kere yetilerini tam kullanamayan bir bireye bebek emanet etmek ne kadar mantıklı o ihtiyar kadının hata yapma olasılığı zaten yüksek bebeğe çok üzüldüm. Allah size bir emanet veriyorsa hakkını vereceksiniz. Neticede o bir can herşeyen önce bütün dikkatinizi o cocugun sağlıklı gelişimi için vermek zorundasınız. dünya neree gidiyor gün geçmiyorki ağzımız açık kalmasın ALLAH sonumuzu hayır etsin. bizleri kıyametten korusun. Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
  • zhr: hay ALLAH ya, ne büyük bir acı, böyle bir manzaraya şahit olan biri bu vicdan azabıyla nasıl yaşar, çok üzücü Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Son Dakika: Türkiye'de 20 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 74 can kaybı, 1894 yeni vaka tespit edildi Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli koronavirüs aşısında hedefi belirledi: Önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini çözeceğiz Son Dakika: Ortaokullarda 5., liselerde de 9. sınıflar 2 Kasım'da yüz yüze eğitime başlıyor Dünyanın en hızlı büyüyen yayıncısı Rachell Hofstetter'ın yayını bir ayda 11 milyon kez izlendi İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı