Babacan: "Türkiye'yi Öfkeden ve Şiddetten Arındırmak Hayat Memat Meselesidir" - Son Dakika

Babacan: "Türkiye'yi Öfkeden ve Şiddetten Arındırmak Hayat Memat Meselesidir"

06.07.2022 21:42
Babacan: "Türkiye'yi Öfkeden ve Şiddetten Arındırmak Hayat Memat Meselesidir"

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Konya’da doktor Ekrem Karakaya’nın İstanbul’da ise avukat Servet Bakırtaş’ın öldürülmesine tepti gösterdi. Babacan, “İktidara sesleniyorum; şiddeti durdurun… Türkiye’yi öfkeden ve şiddetten arındırmak hayat memat meselesidir” açıklamasını yaptı.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Konya'da doktor Ekrem Karakaya'nın İstanbul'da ise avukat Servet Bakırtaş'ın öldürülmesine tepti gösterdi. Babacan, "İktidara sesleniyorum; şiddeti durdurun… Türkiye'yi öfkeden ve şiddetten arındırmak hayat memat meselesidir" açıklamasını yaptı.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Konya'da kardiyoloji doktoru Ekrem Karakaya'nın bir hasta yakını tarafından öldürülmesine ve İstanbul'un Bakırköy ilçesinde avukat Servet Bakırtaş'ın bürosunda öldürülmesine tepki gösterdi. Babacan, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Artık ne diyeceğimi bilemiyorum, çok çok üzgünüm. Konya Şehir Hastanesi'nde doktor Ekrem Karakaya görevi başında katledildi. Canımızı emanet ettiğimiz doktorlarımızın can güvenliği yok. İktidara sesleniyorum; şiddeti durdurun.

Hekim Ekrem Karakaya'nın acısını yaşarken bir acı haber de İstanbul'dan geldi. Bürosunda öldürülen avukat Servet Bakırtaş'a ve müvekkili Öznur Tufan'a Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Türkiye'yi öfkeden ve şiddetten arındırmak hayat memat meselesidir."

YORUMLAR
500
5. İslami Dayanışma Oyunları 5. İslami Dayanışma Oyunları Futbolda İslami Dayanışma Oyunları şampiyonu Türkiye Futbolda İslami Dayanışma Oyunları şampiyonu Türkiye Ukrayna'dan yapılan tahıl ihracatında Türkiye başı çekti Ukrayna'dan yapılan tahıl ihracatında Türkiye başı çekti
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Babacan: 'Türkiye'yi Öfkeden ve Şiddetten Arındırmak Hayat Memat Meselesidir' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement