Babalar Takımı Filmi - Son Dakika

Babalar Takımı Filmi

01.07.2011 15:36
Babalar Takımı Filmi

Babalar Takımı filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Babalar Takımı filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Montgomery ailesi, her ne kadar işlevini yitirmiş gibi gözükse de aile fertleri birbirlerine garip bir şekilde bağlıdır. Arkansas’ın kırsal kesiminde yaşayan ailenin monoton yaşamı, bir gün aldıkları bir haberle değişir. ‘Baba’ Claude’un amcası Hazel, dikkatini çekmek için peşini bir türlü bırakmayan bir adama saldırınca tutuklanır. Claude ve karısı Ruby, Hazel’e mahkemede destek olabilmek için ailenin yanına gitmek durumunda kalırlar. Ruby’nin kız kardeşi ve annesi de bu yolculukta onlara katılmak ve Hazel amcaya destek vermek isterler. Ancak asıl niyetleri farklıdır. Ruby’nin annesi Jewel, onun Claude’dan çok daha iyi bir kocaya lâyık olduğunu düşünmektedir. Kız kardeşi Rose ise bir zamanlar birlikte olduğu Claude’a hâlâ aşıktır. Böylece aile, amca Hazel’in mahkemesine katılmak için “şenlikli” bir yolculuğa çıkar.

Yönetmen: Billy Bob Thornton

Senaryo: Billy Bob Thornton

Oyuncular: Sandra Seacat, Andy Griffith, Kelly Preston, Diane Ladd, Billy Bob Thornton

Filmin Türü: Komedi, Drama,

Orijinal Adı: Daddy & Them

Yapımcı Firma: Free Hazel Films

Yapım Yılı: 2001

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 101 dk.

Resmi Sitesi:

Vizyon Tarihi: 16.08.2002

YORUMLAR
500
Diyarbakır'da korkunç olay! Yumurta satıcısına kurşun yağdırdılar Diyarbakır'da korkunç olay! Yumurta satıcısına kurşun yağdırdılar Galatasaray, zorlu Antalyaspor deplasmanında sezona başlıyor! Takımların ilk 11'leri açıklandı Galatasaray, zorlu Antalyaspor deplasmanında sezona başlıyor! Takımların ilk 11'leri açıklandı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan öğretmenlere çağrı: Kariyer sınavına girmeyin CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan öğretmenlere çağrı: Kariyer sınavına girmeyin

Son Dakika Güncel Babalar Takımı Filmi - Son Dakika


Advertisement