'Babam ve Oğlum' IMDB'de İlk 100'e Girdi - Son Dakika

'Babam ve Oğlum' IMDB'de İlk 100'e Girdi

24.11.2016 12:15

2005 yapımı, Çağan Irmak imzalı 'Babam ve Oğlum' filmi, IMDB'nin 'En İyi 100' listesinde 81'inci sırada yer alıyor.

Tüm ülkelerin sinema ile televizyon filmlerini, oyuncularını ve dizilerini sınıflandıran, izleyicilerin oy kullanarak en iyileri belirlediği IMDB'nin 'İlk 100' listesine bir Türk filmi girdi. Çağan Irmak imzalı 'Babam ve Oğlum' filmi, listede 81'inci sıraya yükseldi.

KÜLT FİLMLERLE AYNI SIRADA

Söz konusu listede; Babam ve Oğlum, 'Braveheart' (Cesur Yürek), 'Otomatik Portakal' (The Clockwork Orrange) ve 'Taksi Şoförü' (Taxi Driver) gibi kült filmlerle aynı sıralarda bulunuyor.

İLK 3 SIRADA EFSANELER VAR

'IMDB ilk 100'de 'Esaret'in Bedeli' (Shawshank Redemption), 'Baba' (Godfather), 'Baba 2' (Godhatfer 2) gibi dünyada seyirci rekorları kıran filmler, ilk üç sıranın sahibi.

'Babam ve Oğlum' IMDB'de İlk 100'e Girdi
'Babam ve Oğlum' IMDB'de İlk 100'e Girdi

Son Dakika Magazin 'Babam ve Oğlum' IMDB'de İlk 100'e Girdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Yaşlı adam, kullandığı traktörün altında kalarak feci şekilde yaşamını yitirdi Mutasyona uğrayan koronavirüs daha bulaşıcı hale geldi Yeniden değerleme oranı açıklandı! 2021'de vergi ve harçlara yüzde 9,11 zam gelecek Bu acıya yürek dayanmaz! Gözyaşları içinde enkazdan çıkarılan eşini teşhise geldi İzmir depreminde hayatını kaybedenlerin isimleri belli oluyor Viyana'da düzenlenen terör saldırısında öldürülen saldırganın kimliği tespit edildi Aile katliamı! Eşini, baldızını ve kayınvalidesini öldürüp intihara etti Yıkım bölgesinde panik anları: Bina sakinleri apartmana girdi, çatırdama sesiyle ortalık bir anda karıştı