Babanın Oğlu Filmi - Son Dakika

Babanın Oğlu Filmi

11.07.2011 20:15
Babanın Oğlu Filmi, System.String[]

Babanın Oğlu filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Babanın Oğlu filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Bir fabrikada işçi olarak çalışan Murat ve arkadaşları yevmiyelerinin eksik verilmesinden dolayı greve giderler. Şirketlerin ortaklarından yönetim kurulu başkanı işçilere hak vermektedir. Bunun üzerine diğer ortaklar tarafından öldürülür ve suç Murat’ın üstüne kalır. Böylelikle hapse düşen Murat mahkumları örgütler ve ünlü bir kabadayı olur. Bu arada karısı ve oğlu ile irtibatı kesilmiştir. Oğlu bir komiser olur ve babasının Murat olduğunu bilmeden peşine düşer.

Yönetmen: Melih Gülgen

Senaryo: Erdoğan Tünaş

Oyuncular: Turgut Özatay, Kazım Kartal, Cemil Şahbaz, Deniz Erkanat, Cüneyt Arkın

Filmin Türü: Macera, Drama,

Orijinal Adı: Babanın Oğlu

Yapımcı Firma: Gülgen Film

Yapım Yılı: 1975

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Babanın Oğlu Filmi

Son Dakika Güncel Babanın Oğlu Filmi - Son Dakika


Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Manchester United, deplasmanda Paris Saint Germain'i 2-1 mağlup etti Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Dünyanın en hızlı büyüyen yayıncısı Rachell Hofstetter'ın paylaşımı bir ayda 11 milyon kez izlendi Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı