Son Dakika Haberleri: Khabib Nurmagomedov'un Babası Mcgregor'u Affedip Dağıstan'a Davet Etti

Khabib Nurmagomedov'un Babası Mcgregor'u Affedip Dağıstan'a Davet Etti

28 gün önce

UFC Hafif Sıklet Şampiyonu olan Khabib Nurmagomedov'un babası, Conor McGregor'ı affettiğini ve Dağıstan'a davet ettiğini açıkladı.

UFC Hafif Sıklet Şampiyonu Khabib Nurmagomedov'un babası Abdulmanap Nurmagomedov yeniden gündeme geldi. Abdulmanap Nurmagomedov, 7 Ekim tarihinde oğlu tarafından yenilen McGregor'u Dağıstana davet etti.

"HER ŞEYİ AFFEDİYORUM, MERHAMETLİ OLMALIYIM"

Nurmagomedov, "Onur konuğu olarak eski UFC şampiyonu Oleg Taktarov ve McGregor'u 15 Aralık'ta Dağıstan'ın Ali Aliyev Spor Sarayı'nda düzenlenecek olan Profesyonel Sambo Dünya Şampiyonası'na davet ediyorum" dedi. Ayrıca Nurmagomedov, McGregor'un dövüş öncesi kendisi hakkında kötü sözler söylemesini de affettiğini açıkladı. Nurmagomedov, "Her şeyi geçiyorum ve affediyorum, merhametli olmalıyım" diyerek McGregor'a karşı kin beslemediğini bildirdi.

"DÜMYA SAMBO ŞAMPİYONASINA KATILIN"

Baba Nurmagomedov, Türkiye başta olmak üzere başka ülkelerdeki spor hocalarına seslenerek, kendi takımlarını hazırlayarak Dünya Sambo Şampiyonası'na katılmaya davet etti.

7 Ekim tarihinde düzenlenen UFC Hafif Sıklet maçında Nurmagomedov McGregor'u yenerek UFC şampiyonu unvanını koruyabilmişti. Fakat dövüş öncesi ve sonrası McGregor ve taraftarları Khabib ve babası Abdulmanap Nurmagomedov hakkında ırkçı sözler söylemişti.

Conor McGregor'u yenen Khabib (Habip) Nurmagomedov Kimdir? Nerelidir?

Dağıstanlı Dövüşçü Nurmagomedov'un Ringe Gömdüğü Conor McGregor kimdir?


YORUMLAR


8 Silah Arkadaşı Şehit Olan Uzman Çavuş ile İlgili Yürek Yakan Detay: İlk Kez O Gün Yüzüğünü Yanına Almadı Adriana Lima'dan, Metin Hara İçin Aşk Dolu Paylaşım!

Alkollü Kadın, Aralarında İlişki Olduğunu İddia Ettiği 80 Yaşındaki Annesi ve Komşunu Rehin Aldı