Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Babasına Siper Olan Genç, Göğsünden Vurularak Öldü - Son Dakika

Babasına Siper Olan Genç, Göğsünden Vurularak Öldü

Hatay'ın Erzin İlçesi'nde 19 yaşındaki Mustafa Akan, kendisinden 100 liralık alacağını isteyen 45 yaşındaki Yusuf Göçer'e av tüfeğiyle ateş etti.

Babasına Siper Olan Genç, Göğsünden Vurularak Öldü
04.01.2012 - 12:30,

Hatay'ın Erzin İlçesi'nde 19 yaşındaki Mustafa Akan, kendisinden 100 liralık alacağını isteyen 45 yaşındaki Yusuf Göçer'e av tüfeğiyle ateş etti. Bu sırada araya giren Göçer'in oğlu 16 yaşındaki İbrahim Göçer, göğsünden vurularak öldü.

Olay, dün akşam Mahmutlu Mahallesi Milli Güvenlik Caddesi'nde meydana geldi. Erzin'de çadırda kalan ve konargöçer hayat süren hırsızlık suçundan sabıkalı Yusuf Göçer ile aynı suçtan sabıkalı Mustafa Akan arasında 100 liralık alacak verecek meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşünce Akan, av tüfeğini doğrultup Göçer'e ateş etti. Bu sırada araya girip babasına siper olan İbrahim Göçer, göğsünden yaralandı. Ağır yaralanan Göçer, hastaneye götürülürken yolda yaşamını yitirdi.

Olaydan sonra kaçan Mustafa Akan ise silahıyla birlikte jandarmaya teslim oldu. Göçer ile Akan'ın hırsızlık suçlarından arandığı belirtilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. - Hatay/ Erzin

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Babasına Siper Olan Genç, Göğsünden Vurularak Öldü - Son Dakika


Advertisement