Son Dakika Haberleri: Babasıyla birlikte ölen İrem, son yolculuğuna gelinlik ve çok istediği üniformayla uğurlandı

Babasıyla birlikte ölen İrem, son yolculuğuna gelinlik ve çok istediği üniformayla uğurlandı

7 gün önce

AYDIN (İHA) – Aydın'ın Nazilli ilçesinde, dün gece meydana gelen traktör kazasında hayatlarını kaybeden baba ve kızı son yolculuklarına da birlikte uğurlandı.

Babasıyla birlikte ölen İrem, son yolculuğuna gelinlik ve çok istediği üniformayla uğurlandı, System.String[]
AYDIN (İHA) – Aydın'ın Nazilli ilçesinde, dün gece meydana gelen traktör kazasında hayatlarını kaybeden baba ve kızı son yolculuklarına da birlikte uğurlandı. Polis akademisini kazanan İrem, son yolculuğuna giyemediği gelinlik ve çok istediği üniformayla uğurlandı.

Nazilli'nin kırsal Kızıldere Mahallesinde traktörün dağ yolunda şarampole devrilmesi sonucunda olay yerinde ölen baba Erkan Kurut (45) ile kızı İrem Kurut (19) Kızıldere Mahallesinin Gülağaç köy mezarlığında gözyaşları içerisinde toprağa verildi. Cenaze törenine Kızıldere başta olmak üzere tüm çevre (Kırsal) Mahallelerden ve Nazilli'den 4 bine yakın vatandaş katıldı.

Kara yolundan cenaze aracından alınan sürücü Erkan Kurut ile yanında yolcu olarak bulunan kızı İrem Kurut'un cenazeleri omuzlar üzerinde 500 metre taşınarak mezarlığın bulunduğu alanda önce baba Erkan Kurut ardından da kızı İrem Kurut'un cenaze namazları kılındı.

Polis olmak istiyordu

Hayalini kurduğu Polis Akademisini kazanan 19 yaşındaki İrem'in tabutuna giymesinin nasip olmadığı beyaz gelinlik ve çok istediği üniforma örtüldü. Daha sonra İrem ile babası için vatandaşlardan helallik istedi.

Cenaze namazına katılan tüm vatandaşlar haklarını helal ettiler. Cenaze namazı sonrasında yine baba kız gömülecekleri mezarlık yerine vatandaşların omuzları üzerinde getirildi. Yan yana kazılan mezarlara gömülerek son yolculuklarına uğurlandı. - AYDIN
Haber Yayın Tarihi: 14.07.2019 04:13 Kaynak: İHAHong Kong'da binlerce kişi yeniden sokaklarda Avukat, duruşma salonunda hakimlere kemerle saldırdı Rüzgar nedeniyle havadan müdahale edilemiyor! Makilik alanda başlayan yangın ormana doğru ilerliyor Otomobil, metrobüs durağındaki yolculara çarptı, 6 kişi yaralandı