Bacağından vurup kaçtı - Son Dakika

Bacağından vurup kaçtı

28.12.2021 14:15
Bacağından vurup kaçtı

KOCAELİ'nin Başiskele ilçesinde kaldırımda yürürken Ahmet Sinan İ.'nin (46) silahlı saldırısına uğrayan Çağlar A. (38), bacağından yaralandı.

KOCAELİ'nin Başiskele ilçesinde kaldırımda yürürken Ahmet Sinan İ.'nin (46) silahlı saldırısına uğrayan Çağlar A. (38), bacağından yaralandı. Şüpheli kaçarken, saldırı güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün akşam saatlerinde Başiskele ilçesi, Barbaros Mahallesi, Kahramanlar Caddesi'nde meydana geldi. Tıbbi malzeme satışının yapıldığı iş yerinin sahibi Çağlar A. kaldırımda yürüdüğü sırada yanına gelen Ahmet Sinan İ.'nin silahlı saldırısına uğradı. Tabanca ile sol bacağında vurulan Çağlar A. yere yığılırken, saldırgan kaçtı. Çağlar A., Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.Saldırının borç meselesinden kaynaklandığını belirleyen ekipler, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. Bu arada, olay anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.


Bacağından vurup kaçtı
Bacağından vurup kaçtı
Bacağından vurup kaçtı
Bacağından vurup kaçtı
YORUMLAR
500
SPOR Bodrumspor'un kaldığı otele saldırı SPOR Bodrumspor'un kaldığı otele saldırı Emep Rize İl Başkanı Zorlucan: 'Bu Saldırı Sadece Bize Değil Emek ve Demkrasi Güçlerine Yapılmıştır' Emep Rize İl Başkanı Zorlucan: 'Bu Saldırı Sadece Bize Değil Emek ve Demkrasi Güçlerine Yapılmıştır' Rusya'nın saldırısı altındaki Ukrayna - Zaporijya Oblastı'ndaki yerleşim yerinde oluşan hasar Rusya'nın saldırısı altındaki Ukrayna - Zaporijya Oblastı'ndaki yerleşim yerinde oluşan hasar
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bacağından vurup kaçtı - Son Dakika


Advertisement