Bacağını Böcek Isırmış - Son Dakika

Bacağını Böcek Isırmış

27.08.2014 16:40
Bacağını Böcek Isırmış

Nilüfer KANDIRMIŞBODRUM (Muğla), (DHA) - BODRUM Ticaret Odası tarafından Trafo Bodrum'da düzenlenen geceye eşi Erdal Özyağcılar ile birlikte katılan oyuncu Güzin Özyağcılar, bacağındaki bandajla dikkat çekti.

Nilüfer KANDIRMIŞBODRUM (Muğla), (DHA) - BODRUM Ticaret Odası tarafından Trafo Bodrum'da düzenlenen geceye eşi Erdal Özyağcılar ile birlikte katılan oyuncu Güzin Özyağcılar, bacağındaki bandajla dikkat çekti. Sol ayağının üzerine basmakta ve ayakta durmakta zorlanan Özyağcılar, mekana geldikten sonra da hemen bir sandalyeye oturdu. Özyağcılar ayağının bir böcek ısırması sonucunda şiştiğini söyledi.

Yaz aylarını eşiyle birlikte Bodrum'da geçiren tiyatrocu Güzin Özyağcılar, Bodrum Ticaret Odası tarafından düzenlenen geceye Erdal Özyağcılar ile birlikte katıldı. Güzin Özyağcılar, eşinin kolunda geldiği salonda sol ayağındaki bandaj ile dikkat çekti. Özyağcılar bu durumu şöyle açıkladı

Birkaç gün önce sabah kalktığımda sol ayacağımın şiştiğini gördüm. Üzerine basarken de çok acı veriyordu. Hemen bir hastaneye gittik. İlk başta kırık- çıkık var sandık. Röntgen çekildi. Çok şükür ki kırık falan yokmuş. Doktorum bir böceğin ısırmış olabileceğini söyledi. Böcek ısırması tedavisinde kullanılan ilaçlar ve pomat verdi. Ben de daha rahat hareket edebilmek için bandaja sardım. Geçmesini bekliyorum.

1 hafta sonra İstanbul'a döneceklerini belirten Özyağcılar, bu yıl yeni bir projeleri bulunmadığını belirterek Ocak ayında kızımın kurduğu Tiyatro Martı'nın yeni oyun telaşı var. Bu yıl da tiyatroya daha çok ağırlık vereceğim diye konuştu.

(Tür: Yurt)

Yunanistan'a kaçmaya çalışan firari FETÖ'cü 2 eski asker denizde yüzerken yakalandı Yunanistan'a kaçmaya çalışan firari FETÖ'cü 2 eski asker denizde yüzerken yakalandı Türkiye'nin İlk Süngercilik Müzesi Bodrum'da Açılacak Türkiye'nin İlk Süngercilik Müzesi Bodrum'da Açılacak Yüzerek Yunan adalarına kaçmaya çalışan FETÖ'cü 2 eski asker yakalandı Yüzerek Yunan adalarına kaçmaya çalışan FETÖ'cü 2 eski asker yakalandı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bacağını Böcek Isırmış - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş