Back İn Time'dan İlk Fragman - Son Dakika

Back İn Time'dan İlk Fragman

25.09.2015 23:01

Back to the Future belgeseli olan Back in Time'ın ilk fragmanı yayınlandır.

back to the future turkishplayer

Back to the Future belgeseli olan Back in Time'ın ilk fragmanı yayınlandır. Robert Zemeckis'in yönetmenliğinde yapılan belgesel filmi zamanında izlemeye doyamadığımız Marty McFly ile Dr. Emmett Brown'ın akıl almaz maceralarını bu sefer bize farklı perspektiflerden sunmaktadır.

Her ne kadar günümüze değin filmin pekçok yeniden uyarlanması beyazperdede bir hüsran yaratmış olsa da bugün Back to The Future serisine dair bir belgeselin beyazperdeye uyarlanacak olması filmin hayranlarını oldukça sevindirmiş durumda.

Back in Time'ın yönetmenliğini Jason Aron, yapımcılığını ise Lee Leshen üstlenmekte. Amerika'da 21 Ekim'de vizyona girecek olan belgesel filminin ülkemizde vizyona girip girmeyeceğine dair henüz net bir bilgi yok. Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Habere ulaşmak için- turkishplayer.com

Back İn Time'dan İlk Fragman
Back İn Time'dan İlk Fragman

- Kaynak: Turkishplayer.com

Son Dakika Teknoloji Back İn Time'dan İlk Fragman - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Usta oyuncu Hikmet Karagöz, birkaç yakınının katıldığı törenle sessiz sedasız defnedildi CHP, Çakıcı'yı makamında ağırlayan Edirne Belediye Başkanı hakkında inceleme başlattı Eve giren şüpheli, Suriyeli ailenin 2 yaşındaki çocuğunu kaçırmaya çalıştı Meteoroloji 2 bölgeyi uyardı! Ege ve Marmara'da yağış bekleniyor Türk bayrağını yola serdiler, araçlar üzerinden geçti! Tepki toplayan o görüntülere soruşturma Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor