Badem Şekeri 5'Te Düğün Dernek Zamanı! - Son Dakika

Badem Şekeri 5'Te Düğün Dernek Zamanı!

19.12.2017 14:25
Badem Şekeri 5'Te Düğün Dernek Zamanı!

ANS Prodüksiyon'un, Temmuz ayında izleyicileri FOX ekranlarında macera dolu ve eğlenceli bir aşk hikayesiyle buluşturan televizyon filmleri serisi 'Badem Şekeri', beşinci filmle ekranlara geliyor.

Düğün hazırlıkları yapan Doktor Mehmet ve Ayşe, yeniden unutulmaz bir serüvene atılacaklar.

Genel yönetmen ve yapımcılığını Abdullah Oğuz'un üstlendiği ekranların en aşk dolu televizyon filmleri serisi 'Badem Şekeri', unutulmaz bir filmle izleyicilerle buluşacak. Son yılların gözde isimleri Alper Saldıran ve Burcu Özberk ile Mehmet Atay, Burcu Altın, Selçuk Veysel Zurnazanlı, Hayati Akbaş, Eyşan Özhim ve Ahmet Kayakesen'i buluşturan 'Badem Şekeri'nin beşinci filminde Doktor Mehmet ve Ayşe nikah masasına oturmaya hazırlanacak.
Her gelin gibi düğün öncesi o büyük anın gerginliğini yaşayan Ayşe, Doktor Mehmet'in de gözünü korkutacak. Muhtar'ın tüm isteklerine güçlü bir şekilde direnen Mehmet, sonunda kendini Muhtar'ın hazırladığı bekarlığa veda yemeğinde bulacak. Her şey yolunda seyrederken o akşam Muhtar'ın oğlu Fikret'in ortaya çıkması işleri arapsaçına dönüştürecek. Fikret, Mehmet'e karşı mahcup gözükse de ona son bir oyun oynamaktan da kaçınmayacak. Ayşe'nin telefonuyla gözlerini açan Mehmet, kendini bilmediği bir yerde bulurken, Ayşe ve tüm köylü Mehmet'i bulmak için seferber olacak. Aşıkların birbirlerine kavuşabilmeleri için yepyeni bir serüvene atılacakları 'Badem Şekeri 5'te izleyiciler büyük bir heyecanla "Mehmet ve Ayşe için mutlu son olacak mı?" sorusunun cevabını bekleyecekler.

Yönetmen koltuğunda Aydın Bulut'un oturduğu, senaryosunu Alper Erze'nin kaleme aldığı ve yapımcılığını ise Selen Sevigen, Evren Oğuz ve Mahmut Kayımtu'nun üstlendiği 'Badem Şekeri 5', 20 Aralık Çarşamba saat 20:00'de FOX'ta.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Badem Şekeri 5'Te Düğün Dernek Zamanı! - Son Dakika


Advertisement