Badmintonun Yıldızları Avrupa Şampiyonasına Hazırlanıyor - Son Dakika

Badmintonun Yıldızları Avrupa Şampiyonasına Hazırlanıyor

11.03.2016 15:38

Avrupa Şampiyonasında mücadele edecek 17 Yaş Altı Badminton Milli Takımında bulunan 7 Erzincanlı sporcu, Polonya'da yapılacak Badminton Avrupa Şampiyonasına hazırlanıyor.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Sporcuların antrenman yapmaları

Üporcularla röportaj

Badminton Milli Takım Antrenörü Uğur Erçetin ile röportaj "Badmintonun yıldızları" Avrupa Şampiyonasına hazırlanıyor

17 Yaş Altı Badminton Milli Takımı'nda bulunan 7 Erzincanlı sporcu, gelecek hafta Polonya'da yapılacak Avrupa Şampiyonası'nda mücadele edecek

17 Yaş Altı Badminton Milli Takımı'nda bulunan 7 Erzincanlı sporcu, 17-25 Mart tarihlerinde Polonya'da yapılacak Badminton Avrupa Şampiyonası'na hazırlanıyor.

Badminton Milli Takımı'nda yer alan Erzincanlı sporcular Bengisu Erçetin, Nazlıcan İnci, Dilara Subaşı, İlayda Nur Özelgül, Zehra Erdem, Emre Sönmez, Mehmet Çöpür, Polonya'da yapılacak 17 Yaş Altı Badminton Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını, Yıldırım Akbulut Kapalı Spor Salonu'nda milli takım antrenörleri Uğur Erçetin ve Murat Sönmez gözetiminde günde üçer saat çift idmanla sürdürüyor.

Milli takım antrenörü Erçetin, takımlarının son olarak 19-21 Şubat tarihlerinde Rusya'nın Kazan kentinde yapılan 15 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası'ndan başarılı sonuçlarla döndüğünü, Bengisu Erçetin ve Zehra Erdem ikilisinin çift bayanlarda Avrupa birincisi, Bengisu Erçetin'in ayrıca tek bayanlarda Avrupa üçüncüsü olduğunu hatırlattı.

Polonya'da yapılacak şampiyonadan da umutlu olduklarını ifade eden Erçetin, "Takım ve ferdi müsabakalarda ülkemizi ve Erzincan'ı en iyi şekilde temsil ederek oradan şampiyonluklarla dönmek hedefimiz" dedi.

Milli takımın başarılı sporcularından Bengisu Erçetin de Polonya'daki şampiyonaya sıkı bir programla hazırlandıklarını dile getirerek, "Orada inşallah takım ve ferdi müsabakalarda şampiyon olmak için gidiyoruz" ifadesini kullandı.

Milli sporcu Emre Sönmez de Avrupa Şampiyonası'na çok iyi hazırlandıklarını ve antrenmanlarının çok yoğun geçtiğini belirterek, Polonya'da Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.

Badmintonun Yıldızları Avrupa Şampiyonasına Hazırlanıyor
Badmintonun Yıldızları Avrupa Şampiyonasına Hazırlanıyor
Badmintonun Yıldızları Avrupa Şampiyonasına Hazırlanıyor
Badmintonun Yıldızları Avrupa Şampiyonasına Hazırlanıyor

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Badmintonun Yıldızları Avrupa Şampiyonasına Hazırlanıyor - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları