Bafra'da Kızılay ve Lösev Haftası Etkinliği - Son Dakika

Bafra'da Kızılay ve Lösev Haftası Etkinliği

01.11.2018 16:44
Bafra'da Kızılay ve Lösev Haftası Etkinliği, System.String[]

Samsun'un Bafra ilçesinde Kızılay ile LÖSEV Haftası kapsamında etkinlik gerçekleştirildi.

Samsun'un Bafra ilçesinde Kızılay ile LÖSEV Haftası kapsamında etkinlik gerçekleştirildi.

İlçe Sağlık Müdürü Aytaç Akın, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Türk Kızılayı Bafra Şubesi ile LÖSEV Bafra Temsilciliğince Bafra Belediye Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlikte, organ bağışı ile ilgili bilgi verildi.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç da bir tanıdığının böbrek nakli ile ilgili sırasının geldiğini söylerken gözlerinin parladığını gördüğünü dile getirerek, "O gün bu bağışların ne kadar önemli olduğunu anladım. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bağış ortalamasında biraz gerideyiz. Umarım bu sayılarda maksimuma çıkarız." dedi.

Türk Kızılayı Bafra Şube Başkanı Osman Genç ise kendisinin, ailesinin ve yönetim kurulunun bağışçısı olduklarını söyledi.

Otobüslerde kan alma faaliyetlerinde bazı sıkıntılar yaşadıklarını dile getiren Genç, "Belediyemizin bize tahsis ettiği yerde sabit olarak her perşembe günü kan alımı yapıyoruz. Aciliyet kapımızı çalmadan birtakım şeylerin farkında olmamız gerekiyor. Buna göre hareket etmeliyiz." diye konuştu.

Konuşmaların ardından ödül almaya hak kazanan kan bağışçılarına ödülleri verildi.

Programa Kaymakam Ali Fuat Türkel, İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Gökay Gökdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Dursun, LÖSEV Samsun Temsilcisi Erol Korkmaz ile davetliler katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bafra'da Kızılay ve Lösev Haftası Etkinliği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Optimar anketinde en beğenilen siyasetçi Cumhurbaşkanı Erdoğan olurken onu cezaevindeki Demirtaş takip etti Çarşamba gününe dikkat! Beklenen kar yağışı İstanbul'a geri dönüyor Kumar baskınında yakalanan vatandaştan basın mensuplarına ilginç isyan: Sizin bu yaptığınız boşanmaya sebep olur Mezar taşlarında yeni döneme geçiliyor! Dua, resim ve yazı yerine karekod sistemi geldi Iğdır'dan Erzurum'a dönen kamyon şoförünün seyir halindeyken ayakları dondu AK Parti'nin 2020'nin en beğenilen olayı anketinde ilk sırayı Ayasofya'nın ibadete açılması aldı Fransa'da 2 milyona yakın ördek kuş gribi nedeniyle itlaf edildi Fenomen dizi Çukur, Fenerbahçe'nin Mesut Özil transferine gönderme yaptı