Bafra Tso Tiyatro Kulübü, 2012 Yılında 2 Oyun Sahneleyecek - Son Dakika

Bafra Tso Tiyatro Kulübü, 2012 Yılında 2 Oyun Sahneleyecek

18.01.2012 17:49
Bafra Tso Tiyatro Kulübü, 2012 Yılında 2 Oyun Sahneleyecek, System.String[]

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Tiyatro Kulübü'nün 2012 yılında 2 oyun sahneleyeceği bildirildi.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Tiyatro Kulübü'nün 2012 yılında 2 oyun sahneleyeceği bildirildi.

TSO) Tiyatro Kulübü Sanat Yönetmeni Hüseyin Cezayirli, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kulübün 2012 yılında 'Cengizhan'ın Bisikleti' ve 'Tembel Karınca Çiçi' adlı iki oyunu sahneleyeceğini söyledi.

Kulübün 4 yıl önce kurulduğunu hatırlatan Cezayirli, "6 kişilik oyuncu sayısıyla başladığımız kulübün bugün 50 oyuncusu bulunmaktadır. Her geçen günde sayımız artmaktadır. İcra ettiğimiz ve emek verdiğimiz sanatımızın her geçen gün bir basamak daha yukarı çıktığını hep birlikte görüyoruz. Bu bize hem şevk veriyor hem de büyük bir sorumluluk yüklüyor" dedi.

- SAMSUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bafra Tso Tiyatro Kulübü, 2012 Yılında 2 Oyun Sahneleyecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

SİHA korkusu bunu da yaptırdı! Sözde Karabağ lideri Harutyunyan taktik toplantısını anaokulunda gerçekleştirdi 'Trabzon' paylaşımıyla büyük tepki çeken CHP'li Kılınç ifade verdi, adliye önünden fotoğraf paylaştı Parti grubunda Bahçeli'nin zor anları! "Ekmek yoksa pasta yiyin" sözünü hatırlayamayınca kürsüde kalakaldı Karadeniz hamsisi tezgahlara inince fiyat 40 TL'den 15 TL'ye düştü Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasında son başvuru tarihi 31 Aralık Merkez Bankası'nın resmi rezervleri yüzde 4,9 azaldı Hatay saldırısını düzenleyen teröristlerin Amanoslar'a geldikleri paramotorlar ele geçirildi Arkadaşından aldığı hatalı basım 100 TL'yi 70 bin TL'ye satıyor