BAFTA ödüllerine '1917' filmi damga vurdu, Joaquin Phoenix 'Joker' rolüyle Oscar'a göz kırptı - Son Dakika

BAFTA ödüllerine '1917' filmi damga vurdu, Joaquin Phoenix 'Joker' rolüyle Oscar'a göz kırptı

03.02.2020 10:53
BAFTA ödüllerine '1917' filmi damga vurdu, Joaquin Phoenix 'Joker' rolüyle Oscar'a göz kırptı, System.String[]

Oscar ödüllerinden 2 hafta önce verilen İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi (BAFTA) ödüllerinin bu yılki sahipleri belli oldu. Geceye "en iyi film" de dahil olmak üzere 7 dalda ödül kazanan I. Dünya Savaşı’nı konu eden drama filmi "1917" filmi damgasını vurdu.

Oscar ödüllerinden 2 hafta önce verilen İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi (BAFTA) ödüllerinin bu yılki sahipleri belli oldu.

Londra'daki Royal Albert Hall'da düzenlenen törende geceye, 'en iyi film' de dahil olmak üzere 7 dalda ödül kazanan, I. Dünya Savaşı'nı konu eden drama filmi "1917" damgasını vurdu. Sam Mendes, "1917" ile 'en iyi yönetmen' ödülünün de sahibi oldu.

BAFTA ödüllerine '1917' filmi damga vurdu, Joaquin Phoenix 'Joker' rolüyle Oscar'a göz kırptı

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya BAFTA ödüllerine '1917' filmi damga vurdu, Joaquin Phoenix 'Joker' rolüyle Oscar'a göz kırptı - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Galatasaray yönetiminin başlattığı bağış kampanyasına taraftarlar ilgi göstermedi Destek alan sinema salonu yılda en az altı film göstermekle yükümlü olacak Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon beklentisini yüzde 9,4'te sabit bıraktı Koronayı atlatan hastalarda saç dökülmesi yaşandığı tespit edildi! Özellikle kadınlarda daha çok görülüyor Fabrika atıkları nedeniyle dere yatağından taşan köpükler mahalleliyi tedirgin ediyor Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem, yıllar sonra yeniden İbo Show'da boy gösterecek Volkswagen'i tahtından eden Toyota dünyanın en çok satan otomobil markası oldu Çobanı evlilik vaadiyle dolandıran ve canlı yayında gözaltına alınan fettan gelin tutuklandı