Hüseyin Baş: "Anayasamıza Göre Cumhurbaşkanı 3. Kez Aday Olamaz" - Son Dakika

Hüseyin Baş: "Anayasamıza Göre Cumhurbaşkanı 3. Kez Aday Olamaz"

03.10.2022 16:41
Hüseyin Baş: "Anayasamıza Göre Cumhurbaşkanı 3. Kez Aday Olamaz"

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Anayasamıza göre Cumhurbaşkanı 3. kez aday olamaz. Onunla yarışmak başka bir şey bu durumu anayasaya rağmen meşru kabul etmek başka bir şey” açıklamasını yaptı.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, "Anayasamıza göre Cumhurbaşkanı 3. kez aday olamaz. Onunla yarışmak başka bir şey bu durumu anayasaya rağmen meşru kabul etmek başka bir şey" açıklamasını yaptı.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tekrar aday olup olmayacağı tartışmalarına ilişkin açıklama yaptı. Baş'ın paylaşımı şöyle:

"Anayasamıza göre Cumhurbaşkanı 3. kez aday olamaz. Onunla yarışmak başka bir şey bu durumu anayasaya rağmen meşru kabul etmek başka bir şey"

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Tuvalet terliği polemiği açıklığa kavuştu! BTP lideri Hüseyin Baş: O bir şaka Tuvalet terliği polemiği açıklığa kavuştu! BTP lideri Hüseyin Baş: O bir şaka Tuvalet terliği çıkışı gündem olan BTP lideri Hüseyin Baş, sözlerine açıklık getirdi: O bir şaka Tuvalet terliği çıkışı gündem olan BTP lideri Hüseyin Baş, sözlerine açıklık getirdi: O bir şaka Seçim ikinci tura kalırsa kimi destekleyecekler? BTP Başkanı'ndan çok konuşulacak yanıt: Tuvalet terliği olsa ona basarım Seçim ikinci tura kalırsa kimi destekleyecekler? BTP Başkanı'ndan çok konuşulacak yanıt: Tuvalet terliği olsa ona basarım

Son Dakika Güncel Hüseyin Baş: 'Anayasamıza Göre Cumhurbaşkanı 3. Kez Aday Olamaz' - Son Dakika


Advertisement