Son Dakika Haberleri: Bahar Candan, Göbekli Haliyle Oburiks'e Benzetildi!

Bahar Candan, Göbekli Haliyle Oburiks'e Benzetildi!

3 ay önce

Moda programlarıyla gündeme gelen ve cesur pozlarıyla adından söz ettiren Bahar Candan, son fotoğraflarındaki göbekli haliyle takipçileri tarafından çizgi film karakteri Oburiks'e benzetildi.

Stil yarışmasıyla adını duyuran Bahar Candan'ın son halini gören takipçileri, Candan'ı çizgi film karakteri Oburiks'e benzetti.

"GERÇEKTEN KOMİK GÖRÜNÜYOR"

Moda programındaki hareketleriyle, kavgalarıyla ve Murat Boz ile yakalanmasıyla adını duyuran Bahar Candan sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla dikkatleri çekti. Bahar Candan'ın kilolu hali ve göbeği görenleri şaşırttı. Bahar Candan'ın paylaşımlarına yorum yapan bazı takipçileri ünlü ismi çizgi roman karakteri Oburiks'e benzetti. Candan'ın bir takipçisi fotoğrafa, "Ya bu ne böyle gerçekten komik görünüyor." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, " Çizgi film karakteri Oburiks'e benzemiş." yorumunu yaptı.

ALEYNA TİLKİ BANA ÖZENİYOR DEMİŞTİ

"Aleyna, benim giydiklerimi giyiyor, sürekli beni takipte' demişsin öyle mi düşünüyorsun?" sorusu üzerine açıklama yapan Bahar Candan, "Giysilerimi görünce öyle düşünüyorum. Örneğin bir markaya ait montum ve taytım vardı insan görünce düşünüyor yani. Çokta ünlü bir kız takip ediyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Bahar Candan, Göbekli Haliyle Oburiks'e Benzetildi!
Haber Yayın Tarihi : 04.03.2019 11:49 

YORUMLAR


Fikir Hırsızlığı ile Suçlanan Şeyma Subaşı, Davayı Kaybetti Cesedi Otopsiye Götürecek Para Bulamayınca Örtüye Sarıp Araba Üzerinde Taşıdılar Belediye Meclisi, Tunceli Belediyesinin Tabelası "Dersim" Olarak Değiştirme Kararı Aldı