Son Dakika Haberleri: Bahçeli: Diyarbakır'da eylem yapan annelere ilgisiz kalanlar akan kandan sorumludur

Bahçeli: Diyarbakır'da eylem yapan annelere ilgisiz kalanlar akan kandan sorumludur

11 gün önce

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ak Parti ile MHP arasına çomak sokmaya çalışanların başarısız olacağını belirterek, "Diyarbakır'da eylem yapan annelere ilgisiz kalanlar CHP ya da İşçi Partisi olsun her kimse akan kandan sorumludur" dedi.

Bahçeli: Diyarbakır'da eylem yapan annelere ilgisiz kalanlar akan kandan sorumludur, System.String[]

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır'da eylem yapan annelere ilgisiz ve duyarsız kalan her kesimin dökülen kandan birinci derece sorumlu olduğunu söyledi. Bahçeli ayrıca partileşme çabalarının ölü doğmaktan başka şansının olmayacağını savundu.


Bahçeli AK Parti ile MHP arasına çomak sokmaya çalışanların kumpaslarının tutmayacağını dile getirerek "MHP yarım asırlık onurlu millet hizmetini her türlü engellemeye ve fitne-fesat tuzaklarına rağmen azimle, akılla, inançla, heyecanla sürdürüyor." dedi.

Kaynak: Euronews.com

Haber Yayın Tarihi: 11.09.2019 07:15 Damadını kına gecesinde öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan adam: 20 gün önce planladım
İngiliz çiftin kapısının önündeki idrar lekesi, postacıya ait çıktı ABD'li Senatör Graham: Türkiye'nin F-35 programına geri dönmesi oldukça önemli