Bahçeli: Muhalefeti Bastırmak İstiyorlar - Son Dakika

Bahçeli: Muhalefeti Bastırmak İstiyorlar

01.06.2015 18:23
Bahçeli: Muhalefeti Bastırmak İstiyorlar, System.String[]

Bahçeli: Muhalefeti bastırmak istiyorlar (ek) MEVLANA SÖZÜYLE ÇAĞIRDI: NE OLURSAN OL, GEL MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Edirne mitinginin ardından Kırklareli'nin Lüleburgaz İlçesi'ne geldi.

Bahçeli: Muhalefeti bastırmak istiyorlar (ek)

MEVLANA SÖZÜYLE ÇAĞIRDI: NE OLURSAN OL, GEL

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Edirne mitinginin ardından Kırklareli'nin Lüleburgaz İlçesi'ne geldi. Kongre Meydanı'nda partisinin düzenlediği mitinge katılan Bahçeli, partililer tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Meydandaki Hilal-1 adlı seçim otobüsünün üzerinden halka seslenen MHP lideri, bu topraklara vatan diyebilen herkesi partisine davet ederek, 'Türkiye bugün bir yol ayrımındadır. Vereceğiniz her oy güzel memleketin geleceğini belirleyecektir. Bugün hiç olmadığı kadar tehdit ve tehlikelerle yüz yüzeyiz. Gelin bu defa Türkiye'nin geleceği, bağımsızlığı, bütünlüğü için MHP'nin saflarına katılın. Bu topraklara vatanım diyen, bu insanlara milletim diyen, bu bayrak benim, bu ülke benim diyen, herkese kapımız açıktır. İster AKP'li olun, ister CHP'li olun, ister ocu olun, ister bucu olun gelin bizimle yürüyünö dedi.

Konuşmaları sık sık partililerin 'Devletin başına devlet gelecek' sloganlarıyla kesilen Bahçeli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu eleştirerek sözlerini şöyle tamamladı:

'Yoksulluk giderilir, yolsuzluklar önlenir, yağmacılardan hesap sorulur. Mesele yalınız az kazandın, çok yedin değildir. Mesela yalnız aç, kaldım, tok kaldım değilim. Bunlar güçlü bir iktidarla çözülür. Ancak vatan elden giderse bunun dönüşü yoktur. Millet bölünürse bunun tamiri mümkün değildir. Bu iktidar birliğimize zarar vermektedir. Türk milletini atıl, etkisiz, pasif hale getirmektedir. Bakınız bir yandan 2 torba kömür gelirken, arka kapıdan Süleymanşah türbesi gitmiştir. Bir yandan üç teneke peynir gelirken, arka kapıdan huzur ve güvenliğimiz gitmiştir. Bir taraftan oyuncak gelirken, diğer taraftan imtiyazlı oğullar karadan, denizden, havadan malı götürmüşlerdir. Hepsi Türkiye'mizin 92 yıllık alın teri, göz nuru, helal kazancıdır. AKP'yi görüntü tuzağı anlayın, AKP'yi okuyun ihanet ve melanetin cesametini artık fark edin. AKP tükendikçe ülkeyi de eritmektedir. Erdoğan ve Davutoğlu, sonu gördükçe millet üzerinden kumar oynamaktadır. Sanki Erdoğan'ın miras malıdır. Sanki Kırklareli AKP'nin talan ve yağma merkezidir. İşbirlikçi çevreleri etrafımızdadır. Bunlara karşılık, milletini karşılıksız seven Türkiye sevdalıları buradadır. Dış mihraklar AKP'yi kafa kola almışlardırö

MHP lider Devlet Bahçeli, konuşmasının ardından Tekirdağ'a geçti.

Bahçeli: Muhalefeti Bastırmak İstiyorlar
Bahçeli: Muhalefeti Bastırmak İstiyorlar
Bahçeli: Muhalefeti Bastırmak İstiyorlar
Bahçeli: Muhalefeti Bastırmak İstiyorlar

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bahçeli: Muhalefeti Bastırmak İstiyorlar - Son Dakika


Son Dakika

Sağlık Bakanı Koca'dan İstanbul uyarısı: Risk devam ediyor Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi İstanbul'da resmi anaokulu ve anasınıfları ile uygulama sınıflarında uzaktan eğitime geçiliyor Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı Partilere katılıp "Abartmayın" diyen sunucu Buse İskenderoğlu, koronavirüse yakalandı Yüzde 95 etkili olduğu söylenen koronavirüs aşısının ABD'ye sevkiyatına başlandığı iddia edildi Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor