Devlet Bahçeli'nin hediye ettiği otomobil, Harran'da kurban kesilerek karşılandı - Son Dakika

Devlet Bahçeli'nin hediye ettiği otomobil, Harran'da kurban kesilerek karşılandı

2 ay önce

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1977 model Mercedes marka klasik otomobilini Harran Belediye Başkanı'na hediye etti. Bugün Harran'a giden Belediye Başkanı ve otomobil için kurban kesildi, tören düzenlendi.

Devlet Bahçeli'nin hediye ettiği 1977 model Mercedes klasik otomobille ilçesine giden Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz kurban kesilerek karşılandı.

BAHÇELİ, OTOMOBİL HEDİYE ETTİ

MHP Şanlıurfa Milletvekilli İbrahim Özyavuz'un oğlu olan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçen hafta klasik otomobillerinden birini hediye etti.

KURBAN KESİLEREK KARŞILANDI

1977 model aracın yeni sahibi olan Mahmut Özyavuz, kendi kullandığı otomobille Ankara'dan Harran'a gitti. Yerel seçimde MHP adına en yüksek oyu aldığı için Devlet Bahçeli'nin hediye ettiği otomobil ve tespihi alan Özyavuz, yeni otomobille Harran'a geldi. İlçede kurban kesilerek karşılanan Özyavuz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkür etti.

Devlet Bahçeli'nin hediye ettiği otomobil, Harran'da kurban kesilerek karşılandı
Bahçeli, Harran Belediye Başkanı'na koleksiyonundan özel araç hediye etti
Son Dakika

'Evde Kal' uyarılarının dikkate alınmadığı Sivas'ta cadde ve sokaklar dolup taştı
Koronavirüsün nasıl bu kadar bulaşıcı olduğunun şifresi çözüldü İBB, yardım kampanyasının hesabına konulan blokeyi kaldırmak için mahkemeye başvurdu