Bahçeli Vadi Çengelköy'de Metrekare 3,900 Lira - Son Dakika

Bahçeli Vadi Çengelköy'de Metrekare 3,900 Lira

07.09.2012 14:45
Bahçeli Vadi Çengelköy'de Metrekare 3,900 Lira, System.String[]

Yeşilin her tonunun hakim olduğu Bahçeli Vadi Çengelköy, “Az Katlı Bahçeli Ev” konseptini Anadolu Yakası’na taşıyor....

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş.'nin, İstanbul boğazının en güzel semtlerinden Çengelköy'de inşa ettiği Bahçeli Vadi Çengelköy projesi, şehrin merkezinde bahçeli bir yaşam sunuyor. Yeşilin her tonunun hakim olduğu Bahçeli Vadi Çengelköy, "Az Katlı Bahçeli Ev" konseptini Anadolu Yakası'na taşıyor.

İstanbulluların bahçeli ev hayalini Bahçeşehir'deki Asmalı Evler projesi ile gerçeğe dönüştüren Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş., çok beğenilen "bahçeli ev" konseptini İstanbul'un tarihi dokusunu koruyabilen en güzel semtlerinden Çengelköy'e taşıyor. Şehrin merkezinde gürültü ve kalabalıktan uzakta keyifli bir yaşam sunan Bahçeli Vadi Çengelköy projesi'nin ilk etabı 10 bin m²'lik bir alana inşa edilecek.

Bahçeli Vadi Çengelköy projesinin Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş.'nin Anadolu yakasındaki ilk projesi olduğunu dile getiren Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, şunları söyledi: " Dekar Yapı olarak az katlı ve doğayla iç içe bir yaşam sunan projeleri hayata geçirmeye özen gösteriyoruz. Bahçeli Vadi Çengelköy, İstanbul'un tarihi dokusunu barındıran bu semte uygun mimaride ve az katlı olarak inşa edilecek. Daha önceki tecrübelerimizden dolayı bahçeli ev talep eden ailelerin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz ve projelerimize bu doğrultuda yön veriyoruz. Bahçeli bir evde oturmak isteyen ailelerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren Bahçeli Vadi Çengelköy projesi, Boğaziçi Köprüsüne 4 km ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 5 km mesafeleriyle şehrin tam merkezinde yer alıyor. Anadolu yakasındaki ilk projemiz olan Bahçeli Vadi Çengelköy projesi şehrin içinde ama şehrin karmaşasından uzakta yaşam olanakları ile büyük fark yaratacaktır."

Her biri bahçeli olarak tasarlanan 28 dubleks ev ve 30 daireden oluşan Bahçeli Vadi Çengelköy'deki konutlarda 1+1'den 4+1'e kadar 11 farklı ev tipi yer alıyor. 48 m²'den 189 m²'ye kadar değişen büyüklükteki evler Ekim 2013 tarihinde teslim edilecek. Çengelköy'de ayrıcalıklı bir hayat sunan Bahçeli Vadi Çengelköy projesindeki konutların m² fiyatı 3 bin 900 TL ile 6 bin 400 TL arasında değişiyor. Bahçeli Vadi Çengelköy projesinde konut sahibi olmak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 5 indirim ve banka kredisi olanağı sunuluyor.

Doğayla iç içe stressiz bir yaşam

Toplam 58 ailenin yaşayacağı Bahçeli Vadi Çengelköy, açık ve kapalı otopark, 24 saat güvenlik hizmeti, yüzme havuzu, fitness salonu ve açık hava yürüme parkurları ile çocukların ve ailelerin yaşamlarını renklendirecek alternatifler sağlıyor.

Bahçeli Vadi İletişim Bilgileri:

Web: www.bahcelivadi.com

Bahçeli Vadi Çengelköy'de Metrekare 3,900 Lira
Bahçeli Vadi Çengelköy'de Metrekare 3,900 Lira
Bahçeli Vadi Çengelköy'de Metrekare 3,900 Lira
Bahçeli Vadi Çengelköy'de Metrekare 3,900 Lira

- Kaynak: Milliyet.com.tr

Son Dakika Emlak Bahçeli Vadi Çengelköy'de Metrekare 3,900 Lira - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

G.Saray Falcao'yu satarsa, bonservisinin yüzde 60'ı Monaco'ya verilecek 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen işkence edip diri diri yakmışlar Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinop'ta S-400'lerin test edildiğini doğruladı Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak 3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu Eşi için aldığı cipin hasar kayıtlı olduğunu öğrenince aracı bayi önünde yakmaya kalktı