Son Dakika Haberleri: Bahçeli ve Erdoğan Bugün Bir Araya Geliyor! Masada 5 Şehir Olacak

Bahçeli ve Erdoğan Bugün Bir Araya Geliyor! Masada 5 Şehir Olacak

27 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Lideri Bahçeli arasında bugün gerçekleşmesi beklenen görüşmede İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin ve Tekirdağ gibi kritik illerde ittifak masaya yatırılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugün saat 16.00'da Beştepe'de bir araya gelecek. İki liderin görüşmesinde yerel seçimde ittifak ön planda olacak.

AÇIKLAMALAR PEŞ PEŞE GELDİ

Tüm gözler MHP Lideri Bahçeli ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında bugün gerçekleşmesi planlanan görüşmeye çevrildi. Bahçeli, dün parti grubu sonrası yaptığı açıklamada görüşmeyle ilgili "Gündemi davet sahibi belirler" ifadesini kullandı. Bahçeli'nin ardından bir açıklamada Erdoğan'dan geldi. Gündemin seçim ittifakı olduğunu vurgulayan Erdoğan, "Her iki taraf için de iyi olabilecek sonuca varırız. Tabanların da beklentisi bu diye düşünüyorum" dedi.

MASADA 5 ŞEHİR OLACAK

Başkent kulislerinde iki parti arasında yapılacak işbirliğiyle ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı. İttifakın tüm Türkiye'de değil, İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Tekirdağ'da ittifak yapacağı konuşuluyor.

ARAYA SÜRPRİZ BİR İŞ ADAMI GİRMİŞ

Öte yandan iktidara yakınlığıyla bilinen Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, Erdoğan-bahçeli görüşmesiyle ilgili sürpriz bir iddia ortaya atarak, "Arka kapı diplomasisi de yürüdü. Bu süre zarfında önemli bir iş adamının devreye girip iki parti arasında mekik diplomasisi yürüttüğü söyleniyor" ifadesini kullandı.
İntihar Etmek İçin Çatıya Çıkan Kişi, 109 Suçtan Aranıyormuş 15 Yaşındaki Çocuk, Annesinin Alkışları Eşliğinde 14. Kattan Aşağı Atladı

Son Dakika! CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu Oldu