Bahçelievler'de Silahlı Kavga: 2 Yaralı - Son Dakika

Bahçelievler'de Silahlı Kavga: 2 Yaralı

16.02.2012 02:10
Bahçelievler'de Silahlı Kavga: 2 Yaralı

Bahçelievler'de aralarında husumet olan iki grup arasında çıkan silahlı kavgada iki kişi yaralandı.

Bahçelievler'de aralarında husumet olan iki grup arasında çıkan silahlı kavgada iki kişi yaralandı.

Olay, saat 22.30 sıralarında Çavuşpaşa Caddesi'nde meydana geldi. Özcan Kaya (26) ve Kazım Karakeçi (26) caddede yürürken, iddiaya göre, aralarında husumet bulunan Ufuk Tuncay ve İsmail Yalçın ile karşılaştı. İki grup arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Tabancaların çekildiği kavgada Özcan Kaya ve Kazım Karakeçi yaralandı. Çevredekilerin ihbarı ile gelen ambulansla hastaneye kaldırılan Kaya ve Karakeçi'nin hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Olay yerinde inceleme yapan polis, kaldırım üzerinde bir tabanca ve çok sayıda baş kovan bulundu. Ayrıca sokakta park halindeki otomobillerin üzerinde çok sayıda mermi deliği tespit edildi.

Polis, kavganın ardından kaçan Ufuk Tuncay ve İsmail Yalçın'ı yakalamak için çalışma başlattı. - İstanbul/ Bahçelievler

Kaynak: DHA
Hülya hemşireyi 11 bıçak darbesiyle öldüren kocaya ağırlaştırılmış müebbet istendi Hülya hemşireyi 11 bıçak darbesiyle öldüren kocaya ağırlaştırılmış müebbet istendi BAHÇELİEVLER'DE DOWN SENDROMLU ÇOCUKLARA ÖZEL ETKİNLİK BAHÇELİEVLER'DE DOWN SENDROMLU ÇOCUKLARA ÖZEL ETKİNLİK Bahçelievler'de asker eğlencesine dalan sürücü 6 kişiyi yaraladı Bahçelievler'de asker eğlencesine dalan sürücü 6 kişiyi yaraladı

Son Dakika Güncel Bahçelievler'de Silahlı Kavga: 2 Yaralı - Son Dakika


Advertisement