Bir eve temizlik için gelen yabancı uyruklu kadın yeni doğan bebeğini 4. kattan aşağı attı - Son Dakika

Bir eve temizlik için gelen yabancı uyruklu kadın yeni doğan bebeğini 4. kattan aşağı attı

01.02.2023 10:30

İstanbul Bahçelievler'de geçimini temizlik yaparak sağladığı öğrenilen yabancı uyruklu bir kadın, yeni doğan bebeğini çalıştığı evin penceresinden aşağı attı. 4. kattan düşen talihsiz bebek hayatını kaybederken, S.B. isimli kadın gözaltına alındı.

Bahçelievler Merkez Mahallesi Talatpaşa Caddesi'nde, ev temizliği yaparak çalışan S.B isimli yabancı uyruklu kadın, yeni doğan bebeğini poşete koyarak önceki gün gece saat 04.00 sıralarında pencereden binanın bahçesine attı. Dün saat 14.00 sıralarında ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, çalışma başlattı. Yapılan incelemede bebeğin, hayatını kaybettiği tespit edildi. S.B. polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

"KİLOLUYUM' DEMİŞ"

Apartman görevlisi Adem Peynir, "Ev sahiplerini iyi tanıyorum, nezih insanlar. Kadın daha yeni işe başladı. Deneme süresindeydi, ev temizliği için geliyordu, yatılıydı. Kadını hemen hemen her gün görüyorduk. Öyle sakıncalı bir durumu yoktu. Hamile olduğunu ben de fark etmedim, zaten sürekli kapalı giyiniyordu. Evdekiler sorduğu zaman da kiloluyum demiş. Pat diye ses gelince kadın telaş yapmış, ev sahipleri de öyle fark etmiş" dedi.

Bahçelievler'de vahşet; bebeğini 4'üncü katın penceresinden attı

"BEBEK EVDE DOĞMUŞ"

Esnaf Çetin Sağlam da, "Bebeği önceki gece 04.30 sıralarında pencereden atmışlar. Ben de hiç fark etmedim. Polisleri komşular aramış. Kadın yabancı uyruklu, 10-15 gündür çalışıyormuş. Ev sahipleri de kadının hamile olduğunu bilmiyormuş. Kadın, ev sahipleri hamile olduğunu öğrenirse, işten çıkarılırım diye korkmuş galiba. Evde doğmuş bebek, sonra da pencereden atmış" diye konuştu.

Kaynak: DHA
YORUMLAR (7)
  • Dilaver Girginer: yazıklar olsun insan bile demeye bin şahit lazım bunlara Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Gizem Han: Sözün bittiği yer diyoruz o söz hiç bitmiyor Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
  • Kiraz Pinar: İnsanlık yok bunlarda Cevap Yaz 17 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Seydişehir'de ramazan erzak paketi dağıtıldı Seydişehir'de ramazan erzak paketi dağıtıldı Bahçelievler'de son 3 yılda 18 bin 600 ton atık geri dönüşüme kazandırıldı Bahçelievler'de son 3 yılda 18 bin 600 ton atık geri dönüşüme kazandırıldı Kahramanmaraş'ta vakıfların depremzedelere desteği sürüyor Kahramanmaraş'ta vakıfların depremzedelere desteği sürüyor

Son Dakika Güncel Bir eve temizlik için gelen yabancı uyruklu kadın yeni doğan bebeğini 4. kattan aşağı attı - Son Dakika


Advertisement