Son Dakika Haberleri: Bahçeye Giden Yaşlı Kadın Kayboldu

Bahçeye Giden Yaşlı Kadın Kayboldu

8 gün önce

Bahçeye giden yaşlı kadın kaybolduMUĞLA - Muğla'nın Seydikemer ilçesinde kaybolan yaşlı kadını, komando timi ve iz takip köpekleri arıyor.

Bahçeye giden yaşlı kadın kayboldu

MUĞLA - Muğla'nın Seydikemer ilçesinde kaybolan yaşlı kadını, komando timi ve iz takip köpekleri arıyor.
Edinilen bilgiye göre, Arsa Mahallesi Odabelen mevkiinde Çocukları ile yaşayan 88 yaşındaki Fatma Aykurt, dün akşamüzeri bahçeye gitmek için evinden ayrıldı. Havanın kararmasına rağmen, Aykut'un eve dönmemesi üzerine yakınları çevrede arama yaptı. Yapılan aramalarda Aykut'un bulunamaması üzerine durum 112 Acil Çağrı Merkezine bildirildi. Bölgeye Muğla Jandarma Komutanlığı Zıpkınlar Komando Taburu'ndan 50'ye yakın asker,Cevher ile Merak isimli iz takip köpekleri, İlçe jandarma Komutanlığı, AFAD ve UMKE ekipleri sevk edildi. Aykut'un torunu Ramazan Karaman, yaptığı açıklamada, ninesinin dün akşam evden ayrıldığını ve geri dönmediğini söyledi. Ninesinde duyma probleminden başka sağlık sorunu olmadığını belirten Karaman, "Dün geceden beri tüm kurtarma ekipleri ve mahalleliyle arıyoruz. Umarım sağ salim buluruz. Aramaya devam ediyoruz." dedi.
Drone ile de arama çalışmalarına devam ediliyor.
Bahçeye Giden Yaşlı Kadın Kayboldu
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 05:40 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Kadınlara Çift Maaş Hakkı! İşte Şartlar İstanbul'da Can Pazarı! Çocuklarını Komşularının Aşağıda Açtığı Battaniyeye Attı Hindistan'da Sığır Eti Taşıyan Müslümanlar Ölümüne Dövüldü Kadın Teröristin Not Defterine Yazdıkları PKK'nın Kirli Yüzünü Bir Kez Daha Ortaya Çıkardı