Bahşılı Belediyesi'nden Plastik Çöp Kutusu - Son Dakika

Bahşılı Belediyesi'nden Plastik Çöp Kutusu

08.09.2012 12:20
Bahşılı Belediyesi'nden Plastik Çöp Kutusu, System.String[]

Bahşılı belediyesi tarafından, ilçenin daha temiz bir görünüme kavuşması amacıyla 600 büyük boy plastik çöp kutusu dağıttı.

Bahşılı belediyesi tarafından, ilçenin daha temiz bir görünüme kavuşması amacıyla 600 büyük boy plastik çöp kutusu dağıttı.

Atadönmez Mahallesi'nde düzenlenen dağıtım töreninde konuşan belediye başkanı Halil İbrahim Bişkin, ilçe genelinde 2 bin eve büyük boy plastik çöp kutusu dağıtmayı hedeflediklerini belirterek, ilçenin temiz bir görünüme kavuşması ve sağlıklı yaşam için böyle bir uygulama başlattıklarını kaydetti.

Törene, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Sağlam, CHP İlçe Başkanı Mehmet Öktem, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Muhabir: Ahmet Yaman

Yayıncı: Emrah Yaşar - KIRIKKALE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bahşılı Belediyesi'nden Plastik Çöp Kutusu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı