Bakan Arslan, Polis ve Jandarmayla Bayramlaştı - Son Dakika

Bakan Arslan, Polis ve Jandarmayla Bayramlaştı

15.06.2018 21:18
Bakan Arslan, Polis ve Jandarmayla Bayramlaştı, System.String[]

- Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın Evliya Camisi'nde vatandaşlarla bayramlaşması Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın polis merkezini ziyaret etmesi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın konuşması Ulaştırma, Denizcilik...

- Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın Evliya Camisi'nde vatandaşlarla bayramlaşması

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın polis merkezini ziyaret etmesi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın konuşması Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kars'ta polis ve jandarmayla bayramlaştı.

Bakan Arslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla kentte yaptığı ziyaretler çerçevesinde, Kars Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kazımpaşa Polis Merkezi Amirliğine gelerek polislerin bayramını kutladı.

Arslan, burada yaptığı konuşmada, "Her zamanki gibi kutsal görevinizin gereği nöbettesiniz, milletimiz sizin sayenizde daha rahat bayramlaşma yapıyor, yollarda daha emin ve güvenli olarak seyahat ediyor. Bu kutsal vazifede, Rabbim yar ve yardımcınız olsun, hepinizin bayramı kutlu olsun." dedi.

Ziyarette hazır bulunan Kars Emniyet Müdürü Ümit Bitirik de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi, meslektaşları adına Bakan Arslan'a teşekkür etti.

Arslan, daha sonra Kars İl Jandarma Komutanlığına geçti. Şeref defterini imzalayan Arslan, bölgede devam eden operasyonlar hakkında İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç'tan bilgi aldı.

Jandarma personelinin de bayramını kutlayan Arslan'a bu ziyaretinde Kars Valisi Rahmi Doğan da eşlik etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bakan Arslan, Polis ve Jandarmayla Bayramlaştı - Son Dakika


Son Dakika

Büyükşehir Belediye Erzurumspor, teknik direktör Mehmet Özdilek ile yollarını ayırdı MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor Yaptığı işin parasını alamayınca intihara kalkıştı Son Dakika! ABD'li Moderna'nın koronavirüs aşısı ciddi vakalarda %100 etki sağladı Atatürk'le çekilen fotoğrafıyla hafızalara kazınan Remziye Tatlı hayatını kaybetti 6 yaşında burnuna soktuğu bozuk para 53 yıl sonra çıkarıldı Öldürülen Özgür Duran'ın ailesinden şaşırtan iddia: Kadir Şeker kiralık katildi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel saçlarını maviye boyattı