Bakan Bayraktar: Türkiye'yi Terör Belasından Kurtaracağız - Son Dakika

Bakan Bayraktar: Türkiye'yi Terör Belasından Kurtaracağız

18.02.2012 16:26
Bakan Bayraktar: Türkiye'yi Terör Belasından Kurtaracağız, System.String[]

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, zor da olsa Türkiye'yi terör belasından kurtaracaklarını söyledi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, zor da olsa Türkiye'yi terör belasından kurtaracaklarını söyledi.

Erdoğan Bayraktar, AK Parti Trabzon Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi'nde düzenlen 'Demokratikleşen Türkiye'de Siyasi Hareketler' konulu konferansta yaptığı konuşmada, Türkiye hızla gelişip kalkındığını ifade etti.

"Kim ne derse desin bu kalkınmanın devam edeceğini" belirten Bayraktar, "Ülkemiz hem demokratikleşme hem de saniyeleşme alanında da hızla gelişiyor. Bu gün genel anlamda Türk milleti mutludur, huzurludur. Türkiye'nin bulunduğu parsel bulunduğu coğrafya son derece zor bir coğrafyadır. Dünyanın orta doğuya bakışı enteresandır, bu zor şartlar içerisinde dünya dengelerini de tutmak suretiyle Türkiye'nin başını belaya sokmadan Türkiye'yi geliştirmek mecburiyetindeyiz. Bu bakımdan en ileri noktada uyanık, bilgili, sabırlı ve cesur olarak en ileriye yürümek zorundayız. Biz bu meseleleri kucağımıza aldık, bu meseleleri en düzgün bir biçimde en problemsiz biçimde çözme mücadelesi veriyoruz." dedi.

Türkiye'yi terör belasından kurtaracaklarını da kaydeden Bayraktar, "Türkiye'de terör belası var. Terör belasından Türkiye'yi kurtaracağız. Bu çok zor bir iş ama inşallah yine bunu Türkiye Cumhuriyeti olarak biz bu beladan kurtulacağız." ifadelerini kullandı.

Dışı kapalı toplumların ileri gidemediği, çöktüğü ve dünyadan koptuğunu dile getiren Bayraktar, "Demokrasiyle idare edilen toplumlar gelişti ve ilerledi. Demokratik toplumlarda devlet milletiyle kaynaşır, devlet milletin hizmetindedir." ifadelerini kullandı.

Panelde ayrıca, Sadık Albayrak da bir konuşma yaptı.

Bakan Bayraktar: Türkiye'yi Terör Belasından Kurtaracağız
Bakan Bayraktar: Türkiye'yi Terör Belasından Kurtaracağız

- Kaynak: CHA

Son Dakika Politika Bakan Bayraktar: Türkiye'yi Terör Belasından Kurtaracağız - Son Dakika


Son Dakika

Prof. Ceyhan'dan şehirler arası seyahat uyarısı: Devletin araya girmesi lazım SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Mourinho, Gareth Bale'ın adını duyunca küplere bindi: Artık yeter Sıla ve Hazer Amani çiftinin sık sık ayrılıp barıştığı öne sürüldü ABD'li Citi'den gümüş ve altın fiyatlarında yükseliş tahmini! Rekor gelebilir Manisa'da yaşayan emekli vatandaş, evine gelen 3.944 liralık doğal gaz faturasıyla hayatının şokunu yaşadı 2019'da yılın yatı seçilmişti! Bodrum'a demir atan yüzen saraya 450 bin TL'lik yakıt alındı 8 aylık kızı 7. kez ameliyat olan Sinan Özen, son durumu anlattı: Mecalimiz kalmadı