Bakan Bayraktar: "Türkiye'yi Terör Belasından Kurtaracağız" - Son Dakika

Bakan Bayraktar: "Türkiye'yi Terör Belasından Kurtaracağız"

18.02.2012 16:27
Bakan Bayraktar:

Trabzon Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi'nde düzenlenen konferansa, Bakan Bayraktar'ın yanısıra, Ak Parti Trabzon Milletvekili Aydın Bıyıklıoğlu, Ak Parti İl Başkanı Adnan Günnar, Başbakan Erdoğan'ın dünürü Sadık Albayrak ile partililer katıldı.

Bir konuşma yapan Bakan Bayraktar, Türkiye'nin hızla gelişip kalkındığını anlattı, "Ülkemiz hem demokratikleşme hem de saniyeleşme alanında hızla gelişiyor. Genel anlamda Türk milleti mutludur, huzurludur. Türkiye'nin bulunduğu coğrafya son derece zor bir bölgedir. Dünyanın orta doğuya bakışı enteresandır. Bu zor şartlar içerisinde, dünya dengelerini de tutmak suretiyle Türkiye'nin başını belaya sokmadan ülkeyi geliştirmek zorundayız. Bu meseleleri kucağımıza aldık. En düzgün bir ve problemsiz biçimde çözme mücadelesi veriyoruz? dedi.

BAYRAKTAR: TÜRKİYE'Yİ TERÖR BELASINDAN KURTARACAĞIZ

Ülkede terör sorunu yaşandığını anlatarak konuşmasını sürdüren Bakan Erdoğan Bayraktar, "Bu terörü bitireceğiz. Zor olacak ama Türkiye'yi terör belasından kurtaracağız. Demokrasi dışı kapalı toplumlar görüldüğü gibi ileri gidemedi, çöktü ve dünyadan koptu. Ama demokrasiyle idare edilen toplumlar gelişti ve ilerledi. Demokratik toplumlarda devlet milletiyle kaynaşır, devlet milletin hizmetindedir " diyerek sözlerini noktaladı. Bakan konuşmaların ardından salondan ayrıldı ve dinlenmek için Of İlçesi'ndeki evine gitti.

Bakan Bayraktar: Türkiye'yi Terör Belasından Kurtaracağız
Bakan Bayraktar: Türkiye'yi Terör Belasından Kurtaracağız
Bakan Bayraktar: Türkiye'yi Terör Belasından Kurtaracağız

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bakan Bayraktar: 'Türkiye'yi Terör Belasından Kurtaracağız' - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın