Son dakika haberleri: Bakan Çavuşoğlu, Suriye Ulusal Koalisyonu Başkanı ile görüştü - Son Dakika

Son dakika haberleri: Bakan Çavuşoğlu, Suriye Ulusal Koalisyonu Başkanı ile görüştü

09.09.2021 18:00
Son dakika haberleri: Bakan Çavuşoğlu, Suriye Ulusal Koalisyonu Başkanı ile görüştü

Son dakika haberi: DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suriye Ulusal Koalisyonu (SUKO)??Başkanı Dr. Salem Al-Meslet'i kabul etti.

DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suriye Ulusal Koalisyonu (SUKO)

??Başkanı Dr. Salem Al-Meslet'i kabul etti.Bakan Çavuşoğlu, SUKO ??Başkanı Dr. Salem Al-Meslet ile bakanlıkta bir araya geldi. Salem Al-Meslet'e Suriye Müzakere Komisyonu Başkanı ??Enes Abdah ve Suriye Geçici Hükümeti ??Başkanı Abdurrahman Mustafa da eşlik etti. Görüşme basına kapalı gerçekleşti.

ANKARA,


Türkiye'nin Esad ile görüşmesini istemeyen Suriyeliler, 'Rejimi devireceğiz' sloganlarıyla yürüdü Türkiye'nin Esad ile görüşmesini istemeyen Suriyeliler, 'Rejimi devireceğiz' sloganlarıyla yürüdü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Esad'la görüşecek mi? Bakan Mevlüt Çavuşoğlu cevapladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Esad'la görüşecek mi? Bakan Mevlüt Çavuşoğlu cevapladı Bakan Çavuşoğlu: 'Muhalefet ile Suriye'deki rejimi bizim bir şekilde anlaştırmamız lazım' Bakan Çavuşoğlu: 'Muhalefet ile Suriye'deki rejimi bizim bir şekilde anlaştırmamız lazım'
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Son dakika haberleri: Bakan Çavuşoğlu, Suriye Ulusal Koalisyonu Başkanı ile görüştü - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement