Son Dakika Haberleri: Bakan Çelik ve Bakan Sarıeroğlu Partilileriyle Bayramlaştı

Bakan Çelik ve Bakan Sarıeroğlu Partilileriyle Bayramlaştı

6 ay önce

Bakan Çelik ve Bakan Sarıeroğlu partilileriyle bayramlaştıADANA - Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Ömer Çelik ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Adana İl Teşkilatında vatandaşlarla bayramlaştı.

Bakan Çelik ve Bakan Sarıeroğlu partilileriyle bayramlaştı

ADANA - Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Ömer Çelik ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Adana İl Teşkilatında vatandaşlarla bayramlaştı.
AK Parti Adana İl Teşkilatına, Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Ömerli Çelik, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Yüreğir Belediyesi Başkanı Mahmut Çelikcan, AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, AK Parti Milletvekili adayları ile çok sayıda partili bir araya gelip bayramlaştı.
Partililere selamla konuşması yapan Bakan Çelik, "Hepimizin Bayramını mübarek olsun. Seçim kampanyamızın başından beri söylüyorum. İki tane bayramımız var. Biri Ramazan bayramı diğer demokrasi bayramı. Ramazan bayramının arifesindeyiz. İnşallah yarın Ramazan bayramına idrak edeceğiz. Demokrasi bayramının arifesi 19 Haziran oluyor. Cumhurbaşkanımızın Adana'ya gelişi demokrasi bayramımızın arifesi oluyor" ifadelerini kaydetti.
30 gün boyunca oruçlarımızı tutup ibadetimizi yaptıklarını dile getiren Bakan Sarıeroğlu, "Ramazan bayramınızı tebrik ediyorum. Rabbim İnşallah birlik bereket bolluk içerisinde güzellikleriyle sağlıkla inşallah tekrar nasip eder diyorum. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ettireceğiz. Son bir hafta boyunca durmadan yorulmadan inşallah kapı kapı gezerek seçim kampanyamızı sürdüreceğiz" dedi.Soyunarak Buz Tutmuş Göle Atlayan Çılgın Kadın, Ayağını Kırdı Son Dakika! Zonguldak'ta Maden Ocağında Patlama: 3 İşçi Mahsur Kaldı

İYİ Parti'nin 'Asgari Ücretliden Vergi Alınmasın' Araştırma Önergesi Reddedildi