Bakan Dönmez'den Geylani ve İmam-ı Azam Külliyelerine ziyaret - Son Dakika

Bakan Dönmez'den Geylani ve İmam-ı Azam Külliyelerine ziyaret

28.08.2019 19:28
Bakan Dönmez'den Geylani ve İmam-ı Azam Külliyelerine ziyaret, System.String[]

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Irak'ın başkenti Bağdat'ta Abdulkadir Geylani ve İmam-ı Azam Ebu Hanife Külliyelerini ziyaret etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Irak'ın başkenti Bağdat'ta Abdulkadir Geylani ve İmam-ı Azam Ebu Hanife Külliyelerini ziyaret etti.

Bağdat'taki temaslarının ardından Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından restorasyonu devam eden Abdulkadir Geylani Külliyesi'ni ziyaret eden Dönmez, burada incelemelerde bulundu.

Sönmez, daha sonra İmam-ı Azam Ebu Hanife Külliyesi'ni gezdi.

Bakan Dönmez, Irak ziyareti çerçevesinde Başbakan Adil Abdulmehdi ile görüşmüş, ardından Petrol Bakanı Samir el-Gadban ve Elektrik Bakanı Luey el-Hatib ile bir araya gelmişti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bakan Dönmez'den Geylani ve İmam-ı Azam Külliyelerine ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

"Korona aşısı önce politikacılarda denensin. Yaşarlarsa aşı güvenlidir, kalmazlarsa ülke güvendedir" paylaşımı hemşireyi işinden etti Acun Ilıcalı, Exxen'de program yapması için komedyen Hasan Can Kaya ile anlaştı Son Dakika: Türkiye Futbol Federasyonu ile yayıncı kuruluş arasında anlaşma sağlandı İşçilere yardım etmek için çıktığı çatı sonu oldu! Ayağı kayan 3 çocuk babası feci şekilde can verdi Ayrılma isteğini kaldıramayan adam, 6 çocuğunun annesini öldürdü Son Dakika! Bakan Pakdemirli: Hiç yağış olmasa bile İstanbul'un 3, Ankara'nın 5 aylık suyu var Sokağa çıkma kısıtlaması gündeme gelirse öncelik vaka sayısının patladığı 5 kentimize verilecek Bir Başkadır dizisinde Sinan'ın mastürbasyon yaptığı sahne gündem oldu