Son Dakika Haberleri: Kabine Değişikliği İddialarına, Bakan Eroğlu, Net Cevap Verdi!

Kabine Değişikliği İddialarına, Bakan Eroğlu, Net Cevap Verdi!

4 ay önce

Bakan Veysel Eroğlu, referandumun ardından tartışılan 'kabine değişikliği'yle ilgili iddialar için "Öyle bir şey yok. Kabine dimdik yerinde duruyor. Şu anda öyle bir konu söz konusu değil." dedi

Orman ve Su İşleri Bakanı  Veysel Eroğlu, kabine değişikliğinin şu anda söz konusu olmadığını söyledi.

Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen 3.  Adıyaman Tanıtım Günleri'ne katılan Orman ve Su İşleri Bakanı  Veysel Eroğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "Kabine değişikliği yönünde söylentiler var. Bu yönde bildiklerinizi bizimle paylaşır mısınız?" sorusuna  Bakan Eroğlu, "Öyle bir şey yok. Kabine dimdik yerinde duruyor. Şu anda öyle bir konu söz konusu değil" cevabını verdi.

"DAHA BUNLARI KONUŞMADIK"

"Büyükşehirlerle ilgili olarak özellikle  Ankara ve  İstanbul, bunlarda yerel anlamda bir değişiklik söz konusu mu?" sorusu üzerine ise Eroğlu, "Daha bunları konuşmadık, büyüklerimiz karar verir, biz de saygı gösteririz. Bugün  Adıyaman Tanıtım Günleri, o yüzden  Adıyaman'la ilgili konuşalım. Başka şey konuşmayalım ki bugün boşa düşmesin" dedi.

ERDOĞAN'IN PARTİYE DÖNÜŞÜ

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın  AK Parti'ye geri dönmesine ilişkin de Eroğlu, "AK Parti'ye geri dönmesinden çok memnuniyet duyarız. Bizim için memnuniyet vesilesidir" değerlendirmesini yaptı.

Referandum sonucuna değinen  Bakan Eroğlu, "Milletimiz kazandı,  Türkiye kazandı, kaybeden yok. 'Evet' verenin de, 'hayır' verenin de başımızın üzerinde yeri var" açıklamasını yaptı.


İstanbul 5 Dakika İçinde Karanlığa Gömüldü Meteoroloji'den 5 İl İçin Şiddetli Yağış ve Sel Uyarısı
AKOM Saat Verdi! İstanbul'da Gece 3'ten Sonra Şiddetli Yağmur Geliyor