Bakan Eroğlu'ndan Sincan'a Kent Ormanı Müjdesi - Son Dakika

Bakan Eroğlu'ndan Sincan'a Kent Ormanı Müjdesi

9 yıl önce

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ankara'nın Sincan ilçesinde Kent Ormanı projesini hayata geçireceklerini söyledi.

Bakan Eroğlu'ndan Sincan'a Kent Ormanı Müjdesi, System.String[]

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ankara'nın Sincan ilçesinde Kent Ormanı projesini hayata geçireceklerini söyledi.


Eroğlu, Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna'yı ziyaret etti. Bakan Eroğlu, belediye faaliyetleri hakkında başkandan bilgi aldı. Ankara çayındaki çalışmaların hızla ilerlediğini gören Bakan Eroğlu, "Ankara Çayı Sincan'da da kokuya sebep oluyordu. Çalışkan bir belediye başkanımız var Mustafa Tuna. Görüşmelerimizde 'Örnek bir çalışma yapalım' dedi. Bunu gerçekleştiriyoruz. " dedi. Ankara Çayı projesinin Sincan kısmının 11. 11. 2011 tarihinde tamamlanacağını aktaran Bakan Eroğlu, Ankara'ya dev bir rekreasyon alanı müjdesi verdi.


Sincan'da bulunan Belören dağının konumu itibariye çok güzel bir yerde olduğunu ifade eden Eroğlu, Belören kent ormanı ve mesire alanının Ankara'nın yeni cazibe merkezi olacağını söyledi. Eroğlu, "Belören muhteşem bir alan. Ankara, 'Sincan Belören kent ormanı ve mesirelik alanı'yla bambaşka olacak. Ankara dünyanın en güzel başkentlerinden biri haline gelecek. " dedi.

Abone Ol:Google'da Takip Et Paylaş: Facebook'ta Paylaş!Paylaş Twitter'da Paylaş!Tweetle Whatsapp'da Paylaş!GönderSon Dakika

Elindeki sıvıyı asansör ve kapılara süren esrarengiz kadın yakalandı
ABC News kanalı, Pentagon'un Trump'ı koronavirüs krizinden aylar önce haberdar ettiğini yazdı Atatürk ve Mevlana'yı aşağılayan stand-up'çı için yakalama kararı çıkarıldı