Son Dakika Haberleri: Bakan, Evlilik Cüzdanını Damada, O da Geline Verdi

Bakan, Evlilik Cüzdanını Damada, O da Geline Verdi

8 yıl önce

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin emekli mülkiye müfettişi Ali Üzmez'in kızı Ayşegül Üzmez'in Kocaeli'nde yapılan nikahında şahitlik yaptı.

Bakan, Evlilik Cüzdanını Damada, O da Geline Verdi, System.String[]

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin emekli mülkiye müfettişi Ali Üzmez'in kızı Ayşegül Üzmez'in Kocaeli'nde yapılan nikahında şahitlik yaptı. Bakan Şahin evlilik cüzdanını 'Damatın gelin kızımıza ilk hediyesini vermesi amacıyla evlilik cüzdanını damata veriyorum" diyerek evlilik cüzdanının damat Mustafa Ali Akkaya'ya verdi. Damat da bakandan aldığı cüzdanı eşi Ayşegül'e verdi.


Bakan İdris Naim Şahin eşi Nadide Şahin ile birlikte Kocaeli'nin Başiskele'deki düğün salonunda emekli mülkiye müfettişi Ali ve eşi Nermin Üzmez'in kızı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'nda hemşire olarak çalışan Ayşegül ile Kocaeli Barosuna kayıtlı avukat Mustafa Ali Akkaya'nın nikahına katıldı.


Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz'ın kıydığı nikahta Bakan Şahin ile birlikte Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Başiskele Kaymakamı Ali Partal nikah şahitliği yaptı.


Çiftin birliği temsil ettiklerini söyleyen Bakan Şahin, "İkisi bir oldular. Artık ikisi birliği temsil ediyorlar. Törene katılanlar uygun görürse bana en yakın noktada olan damat Mustafa Ali Akkaya'ya aile cüzdanını veriyorum. O da ilk hediyesini kızımız Ayşegül'e versin" dedi. Evlilik cüzdanını alan damat Mustafa Ali Akkaya daha sonra cüzdanı eşi Ayşegül'e verdi.


Bakan bir süre törene katılanlarla sohbet ettikten sonra eşi Nadide Şahin ile birlikte karayolu ile Ankara'ya gitmek üzere salondan ayrıldı. - Kocaeli/ İzmit

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 04:41 Kaynak: DHAMini etekli paylaşım yapan Buse Varol bin pişman oldu! Sosyal medya hesabından isyan etti
Avukatının bürosundaki görüntü, talihsiz genci ceza almaktan kurtardı Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi