Karaismailoğlu: "AK Parti, Türk siyasi tarihine adeta bir mühür vurmuştur" - Son Dakika

Karaismailoğlu: "AK Parti, Türk siyasi tarihine adeta bir mühür vurmuştur"

02.11.2021 18:07

Bakan Karaismailoğlu'nun Beyşehir AK Parti İlçe Başkanlığında yaptığı konuşma. KONYA - Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Beyşehir AK Parti İlçe Başkanlığında partililerle bir araya geldi.

Bakan Karaismailoğlu'nun Beyşehir AK Parti İlçe Başkanlığında yaptığı konuşma. KONYA - Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Beyşehir AK Parti İlçe Başkanlığında partililerle bir araya geldi.

"AK Parti, Türk siyasi tarihine adeta bir mühür vurmuştur"

Bakan Karaismailoğlu, daha sonra AK Parti İlçe Başkanlığında partililerle bir araya geldi.

AK Parti iktidarının, hizmet aşkıyla 19 yılı geride bıraktığını belirten Karaismailoğlu, "Siyasi tarihimizde ilk kez bu kadar uzun süreli bir istikrar dönemi oluşmuş ve bu dönemde hayata geçirilen dev reformlar, hizmetler ve eserlerle AK Parti, Türk siyasi tarihine adeta bir mühür vurmuştur." dedi.

Karaismailoğlu, 2002'de 36 milyar dolar olan ihracatın, geçen yıl Kovid-19 salgınına rağmen 169,5 milyar dolara yükseldiğini hatırlattı.

Saatte 160 kilometre hıza uygun prototip montajı ve fabrika testleri tamamlanan Milli Elektrikli Hızlı Tren setini milletin hizmetine sunacakların aktaran Karaismailoğlu, "Milli haberleşme uydumuz Türksat 6A'nın montaj, entegrasyon ve testleri Ankara'daki Uzay Sistemleri Entegrasyon ve Test Merkezi'nde devam ediyor. Uydunun üretim ve test sürecinin 2022 sonunda tamamlayarak, 2023 yılı ilk çeyreği içinde de fırlatılmasını planlıyoruz." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Akkuzulu Mahallesi doğal gaza kavuşacak Akkuzulu Mahallesi doğal gaza kavuşacak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Usta'dan açılış seremonisine davet AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Usta'dan açılış seremonisine davet Karatay'da Çimenlik Kapalı Spor Merkezi'nin temeli atıldı Karatay'da Çimenlik Kapalı Spor Merkezi'nin temeli atıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karaismailoğlu: 'AK Parti, Türk siyasi tarihine adeta bir mühür vurmuştur' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement