Son Dakika Haberleri: Bakan Kasapoğlu, intihar girişiminde bulunan gencin hayatını kurtardı

Bakan Kasapoğlu, intihar girişiminde bulunan gencin hayatını kurtardı

4 gün önce

İstanbul Haliç Köprüsü'nde intihar girişiminde bulunan genci, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, ikna etti. Kasapoğlu, bir saat süren çabanın sonunda genci arabasına bindirdi.

İstanbul Haliç Köprüsü'nde intihar etmek isteyen genci, Gençlik ve Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ikna etti. Bakan Kasapoğlu korkuluklardan indirdiği şahsı aracına bindirdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu

BAKAN KASAPOĞLU, GENCİN YANINA GİTTİ

Haliç Köprüsü Ankara istikametinde meydana gelen olay iddialara göre şöyle gerçekleşti. Korkuluklarda bir kişinin bulunduğunu gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler çevrede güvenlik önlemi alarak şahsı ikna çalışmalarına başladı. Bu sırada yoldan geçmekte olan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ve beraberinde bulunan AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak aracını durdurarak intihar girişiminde bulunan gencin yanına gitti.

BAKAN KASAPOĞLU BİR SAAT ÇABA GÖSTERDİ

İntihar girişiminde bulunan gençle uzun süre sohbet eden Bakan Kasapoğlu'nun çabaları sonuç verdi. Yaklaşık bir saatlik çabanın ardından korkuluklarda bulunan genç intihardan vazgeçti. Korkuluklardan inen gence sarılarak moral veren Bakan Kasapoğlu, daha sonra genci aracına bindirerek Sütlüce'de bulunan AK Parti İl Başkanlığı'na geçti. Haliç Köprüsü'ndeki intihar girişimi nedeniyle aksayan trafik ise normale döndü.

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2019 04:55 Kaynak: İHA

YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Bakan Selçuk, zam teklifini sunmak için Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın ile bir araya geldi
Tarkan'dan Kaz Dağları'ndaki ağaçların kesilmesine şarkılı tepki! Tokat'ta iki grup arasında çıkan kavga ilçeyi savaş alanına çevirdi İzmir alev alev yanıyor! Yangın köye sıçradı