Bakan Kasapoğlu, sanatçı Yusuf İslam ile bir araya geldi - Son Dakika

Bakan Kasapoğlu, sanatçı Yusuf İslam ile bir araya geldi

02.11.2019 11:16
Bakan Kasapoğlu, sanatçı Yusuf İslam ile bir araya geldi, System.String[]

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sanatçı Yusuf İslam (Cat Stevens) ile bir araya geldi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sanatçı Yusuf İslam (Cat Stevens) ile bir araya geldi.

Bakanlıkta gerçekleşen buluşmada Yusuf İslam, Bakan Kasapoğlu'nun Gönüllülük Yılı'na ilişkin çalışmalarından övgüyle bahsederek, "Sizin gönüllülük projelerinize hayranlık duyuyoruz." dedi.

Efsane sanatçının ortaya koyduğu çalışmaların önemine dikkati çeken Kasapoğlu da "Yusuf İslam'ın birikimi ve hayata geçirdiği çalışmalar, 2019 Gönüllülük Yılı kapsamındaki faaliyetlerimize ve gelecekteki gençlik projelerimize büyük katkı sağlayacaktır. Kendisine hem nazik ziyareti, heyecanı hem de bundan sonraki süreçte sunacağı katkılar nedeniyle teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Yusuf İslam ise Bakan Kasapoğlu'nun gönüllülük planlarından övgüyle bahsederek, şunları kaydetti:

"Gönüllülük çalışmaları benim adıma büyük önem taşıyor. Söz konusu projeler; bizim amaçlarımıza, özellikle de 'Barış Treni' ile ilgili yürüttüğümüz çalışmalara tam anlamıyla uyuyor. Barış Treni'ni en kısa zamanda başlatacağız. Bu iş için size ve gönüllü ordunuza ihtiyacımız var. Bence gençlik, bu işte önemli bir rol oynayacak."

Görüşmenin ardından Yusuf İslam, gönüllük yılının logosunu imzalayarak, "Barış geliyor." yazdı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bakan Kasapoğlu, sanatçı Yusuf İslam ile bir araya geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı