Bakan Kirişci: "Tarım ve Orman Gençlik Konseyini bakanlığımız bünyemizde oluşturacağız" - Son Dakika

Bakan Kirişci: "Tarım ve Orman Gençlik Konseyini bakanlığımız bünyemizde oluşturacağız"

05.12.2022 17:38

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin konuşması ANKARA - Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, TDSYMB Damızlık Sığır Yetiştiricileri İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin konuşması ANKARA - Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, TDSYMB Damızlık Sığır Yetiştiricileri İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. (3)

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, Adana'da deprem bölgesinde incelemelerini sürdürdü Açıklaması Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, Adana'da deprem bölgesinde incelemelerini sürdürdü Açıklaması Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, depremden etkilenen Adana'da incelemelerini sürdürdü Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, depremden etkilenen Adana'da incelemelerini sürdürdü T70 yangın söndürme helikopterinin İskenderun Limanı'ndaki yangına müdahalesi devam ediyor T70 yangın söndürme helikopterinin İskenderun Limanı'ndaki yangına müdahalesi devam ediyor

Son Dakika Güncel Bakan Kirişci: 'Tarım ve Orman Gençlik Konseyini bakanlığımız bünyemizde oluşturacağız' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement