BAKAN KURUM'DAN DEPREMZEDE ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ - Son Dakika

BAKAN KURUM'DAN DEPREMZEDE ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ

20.01.2023 13:25

ÇEVRE, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum bir dizi ziyarette bulunmak amacıyla geldiği İzmir'de 30 Ekim 2020 depreminde yıkılan ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa edilen yeni konutları ziyaret etti.

ÇEVRE, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum bir dizi ziyarette bulunmak amacıyla geldiği İzmir'de 30 Ekim 2020 depreminde yıkılan ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa edilen yeni konutları ziyaret etti. Bakan Kurum ziyaret sonrası karnelerini gösteren depremzede çocuklara hediyeler verdi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum bir dizi ziyarette bulunmak amacıyla İzmir'e geldi. 30 Ekim 2020 depreminde yıkılan ve yerinde dönüşümle Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca yeniden inşa edilen deprem konutlarını ziyaret eden Kurum, depremzede vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyarette İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, AK Parti İzmir Milletvekilleri Ceyda Bölünmez Çankırı, Yaşar Kırkpınar, İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal da yer aldı. Bakan Kurum ilk olarak Barış Sitesi'nde deprem nedeniyle eşini kaybeden Hatice Baltrak'ı ziyaret etti. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen ziyaret sonrası karnelerini alan çocuklar, Bakan Kurum'a karnelerini gösterdi. Bakan Kurum karnelerini gösteren depremzede çocuklara hediyeler verdi. Bakan Kurum daha sonra depremde yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nın yerine inşa edilen TOKİ konutlarına gitti ve bölgedeki esnafı ziyaret etti.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel BAKAN KURUM'DAN DEPREMZEDE ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ - Son Dakika


Advertisement