Son Dakika Haberleri: Bakan Pakdemirli, Bosna-hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Üyeleri ile Görüştü

Bakan Pakdemirli, Bosna-hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Üyeleri ile Görüştü

9 gün önce

- Bakan Pakdemirli, Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi üyeleri ile görüştüSARAYBOSNA - Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Milorad Dodik ve konsey üyesi Şefik Caferoviç ile bir araya geldi.

- Bakan Pakdemirli, Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi üyeleri ile görüştü

SARAYBOSNA - Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Milorad Dodik ve konsey üyesi Şefik Caferoviç ile bir araya geldi.
Bosna-Hersek'e gerçekleştirdiği ziyarete sabah saatlerinde Bosna-Hersek'in ilk cumhurbaşkanı Aliya İzetbegoviç'in Kovaçi Şehitliği'ndeki kabrini ziyaret ederek başlayan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İzetbegoviç'in kabrine çelenk bırakarak dua etti. Pakdemirli, programının devamında Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi üyeleri ile bir araya geldi. Görüşme basına kapalı olarak gerçekleştirildi.
Görüşmenin ardından cuma namazı için tarihi Gazi Hüsrev Bey Camisi'ne geçen Pakdemirli, çıkışta Gazi Hüsrev Bey Türbesi'ni ziyaret ederek dua etti.
Bakan Pakdemirli, Bosna-hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Üyeleri ile Görüştü
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 04:57 Kaynak: İHAKayseri'de 78 Yaşındaki Adam 57 Yıllık Eşini Öldürüp, İntihar Etti Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Eşref Kolçak, Hayatını Kaybetti Akıncı İHA İçin Geri Sayım Başladı! Atatürk'ün Yapay Zeka Tarafından Renklendirilen Görüntüleri Sosyal Medyada Gündem Oldu!