Bakan Selçuk, okul müdürünün velilere gönderdiği mesajı paylaştı - Son Dakika

Bakan Selçuk, okul müdürünün velilere gönderdiği mesajı paylaştı

16.12.2019 12:04

Okul müdürünün velilerin cep telefonuna gönderdiği mesajı sosyal medya hesabından paylaşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Aile ve okulun uyumu çok önemli" ifadelerini kullandı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bilecik'te bir okul müdürünün velilere toplantı için cep telefonundan attığı mesajı sosyal medya hesabından paylaştı. Mesajı bir velinin kendisine ilettiğini belirten Bakan Selçuk, "Aile ve okulun uyumu çok önemli" notunu düştü.

"ÇOCUĞUNUZ ARTIK LİSELİ"

Bilecik Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi Okulu Müdürü Fadıl Ağdağ, okullarında yapılacak olan veli toplantısı için velilere cep telefondan "Şu dünyada her şeyin en iyisine layık çok özel gencin ailesine. Zaman, ne olursa olsun durdurulması imkansız bir kavram. İyi-kötü geçip gidiyor günler, biz farkına varamasak da. Dün beşiğini salladığınız çocuğunuz artık bir liseli. İstekleri, ihtiyaçları, beklentileri çok farklı. Öğrencimizin durumunu görüşmek için pazar günün saat 12.00'da okulumuzdaki toplantıya katılmanız önemle rica olunur" diye mesaj attı.

MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK'U ÖVGÜ DOLU MESAJ

Bir velinin sosyal medyadan mesajı ilettiği Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bunun mesajının üzerine "Bilecik Fen Lisesi'nden velilere giden bir mesaj. Öğrencisinin halinden haberdar olan ve nezaket dilini bırakmayan bir yönetici, bir öğretmen. ve duyduğu mutluluğu mesajı bana ulaştıran bir veli. Aile ve okulun uyumu çok önemli" ifadelerini yazarak, resmi sosyal medya hesabından paylaştı

"TÜM OKULUMUZU BU VESİLEYLE TEBRİK EDİYORUZ"

Bu paylaşım sonrası Bilecik Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi Okulu Müdürü Fadıl Ağdağ ise; "Bir velimizin bizler tarafından hazırlanan davetiyeyi Milli Eğitim Bakanlığına iletmesi üzerine Bakanımız Ziya Selçuk, sosyal medya platformlarında attığı mesajla okulumuzdan övgü ile bahsetti. Okulumuz idari birimleri, rehberlik servisi, öğretmenleri, yardımcı personeli ve öğrencileriyle büyük bir ailedir. Bu ailenin her bireyi bizler için kıymetlidir. Başarı hepimizin tüm okulumuzu bu vesileyle tebrik ediyoruz" dedi.

Bakan Selçuk, okul müdürünün velilere gönderdiği mesajı paylaştı
Bakan Selçuk, okul müdürünün velilere gönderdiği mesajı paylaştı
Bakan Selçuk, okul müdürünün velilere gönderdiği mesajı paylaştı
Bakan Selçuk, okul müdürünün velilere gönderdiği mesajı paylaştı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bakan Selçuk, okul müdürünün velilere gönderdiği mesajı paylaştı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 21 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildi Saatlerce cinsel istismara maruz kalan Çiğdem Yaylak'ın davasına Bakanlık müdahil olacak Tartıştığı babaannesini öldüren genç, polise teslim oldu Golcü futbolcu penaltıda hata yapmadı! Fenerbahçe, deplasmanda eşitliği yakaladı Yeşilçam'ın emektar ismi Oktay Yavuz, 78 yaşında hayatını kaybetti Otomobilin far bölümlerine ve yakıt deposuna gizlenmiş 4 kuzu ele geçirildi Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi