Bakan Varank, Sanayi ve Teknoloji Alanındaki Yatırımları İnceledi - Son Dakika

Bakan Varank, Sanayi ve Teknoloji Alanındaki Yatırımları İnceledi

14.12.2018 16:31
Bakan Varank, Sanayi ve Teknoloji Alanındaki Yatırımları İnceledi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Samsun'daki yatırımları inceledi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Samsun'daki yatırımları inceledi.

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Karadeniz Bölge Toplantısı ile Milli Teknoloji Zirvesi kapanış törenine katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak için kente gelen Bakan Varank, ilk ziyaretini Samsun Lojistik Merkezi'ne yaptı.

Samsun'da 5 kamu kurumunun ortaklığında, AB fonlarından sağlanan hibeyle hayata geçirilen, proje bütçesi 43 milyon avroyu bulan merkezde incelemede bulunan Bakan Varank, merkez sorumlularından yatırımla ilgili bilgi aldı.

Bakan Varank daha sonra, Samsun Metal ve Metroloji Test ve Kalibrasyon Merkezi ile Samsun tersane alanında incelemede bulunarak KOSGEB Samsun Müdürlüğünü ziyaret etti.

Organize Sanayi Bölgesi'ne geçen Bakan Varank, Samsun Yurt Savunma Sanayi ve Ticaret AŞ ile medikal ve tıbbi cihaz alanında üretim yapan Bahadır Tıbbi Aletler Sanayi ve Ticaret AŞ'yi ziyaret etti.

Bakan Varank'ın Samsun Lojistik Merkezi dışındaki ziyaret ve incelemeleri basına kapalı gerçekleşti. Varank cuma namazını ise Büyük Cami'de kıldı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'a incelemelerinde Vali Osman Kaymak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahın, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye başkan adayı, eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir ile diğer protokol üyeleri eşlik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bakan Varank, Sanayi ve Teknoloji Alanındaki Yatırımları İnceledi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Kamyonetin çarptığı kadın, hiç bir sürücünün dikkatini çekmedi! Bu pervasızlık şaşkınlık yarattı 16:05 Kamyonetin çarptığı kadın, hiç bir sürücünün dikkatini çekmedi! Bu pervasızlık şaşkınlık yarattı Köy muhtarı Recep Dal yaptıklarıyla takdir topladı! Köyüne 3 milyon liralık hizmet kazandırdı 15:58 Köy muhtarı Recep Dal yaptıklarıyla takdir topladı! Köyüne 3 milyon liralık hizmet kazandırdı Koronavirüs aşısına bakış açısını belirleyen ankete göre, en çok hangi partinin seçmeni aşıya karşı? 15:49 Koronavirüs aşısına bakış açısını belirleyen ankete göre, en çok hangi partinin seçmeni aşıya karşı?
Ahmet Davutoğlu'nun asansör kazası anbean kamerada! Belinden rahatsızlanmış 15:39 Ahmet Davutoğlu'nun asansör kazası anbean kamerada! Belinden rahatsızlanmış Ebru Polat'ın günlük kazancı dudak uçuklattı: 12 saatte 40 bin TL 15:06 Ebru Polat'ın günlük kazancı dudak uçuklattı: 12 saatte 40 bin TL İddianamede ortaya çıkan yeni detaylar: Baygın olduğu sırada Eda Nur'la zorla ilişkiye girdiler 14:35 İddianamede ortaya çıkan yeni detaylar: Baygın olduğu sırada Eda Nur'la zorla ilişkiye girdiler
İbrahim Tatlıses'in gelini Yasemin Şefkatli'ye düğünde taktığı altın kemerin fiyatı öğrenildi 14:07 İbrahim Tatlıses'in gelini Yasemin Şefkatli'ye düğünde taktığı altın kemerin fiyatı öğrenildi Bakire değil diye ağabeyi tarafından öldürülen genç kız bakire çıktı! İhbar mektubu 17 yıl sonra ağabeyi tutuklattı 13:41 Bakire değil diye ağabeyi tarafından öldürülen genç kız bakire çıktı! İhbar mektubu 17 yıl sonra ağabeyi tutuklattı
Advertisement