Bakan Yıldırım'dan "Üç Çocuk" Yorumu - Son Dakika

Bakan Yıldırım'dan "Üç Çocuk" Yorumu

19.02.2012 13:57
Bakan Yıldırım'dan

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 2012 yılında dünyada ekonomi sıralarının değiştiğine dikkat çekerek, "Nüfus çok önemli."

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 2012 yılında dünyada Ekonomi, Son Dakika Ekonomi Haberleri, Ekonomi Son Dakika'>ekonomi sıralarının değiştiğine dikkat çekerek, "Nüfus çok önemli. Başbakan boşuna 'üç çocuk' demiyor. Ne kadar genç insan kaynağınız varsa o kadar güçlüsünüz" dedi.

Tüm Telekomünikasyon İşadamları Derneği - İSTANBUL

Bakan Yıldırım'dan Üç Çocuk Yorumu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Bakan Yıldırım'dan 'Üç Çocuk' Yorumu - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'nin resmen sportif direktörü oldu Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Ünlü model Brenda Patea, Alman tenisçi Alexander Zverev'den hamile olduğunu duyurdu Şömine süsü olarak kullandıkları kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı Son Dakika: Ermenistan ordusu Berde şehir merkezini vurdu: 20 kişi yaşamını yitirdi Derya Uluğ'un Aykut Kocaman için "Malum teknik direktör" demesi, sosyal medyada tepki çekti Gözü dönmüş eş, aldattığından şüphelendiği 17 yıllık karısını boğarak öldürdü Evli kadına attığı çıplak fotoğrafları ifşa olan Cem Özer, eşiyle el ele görüntülendi