Bakan Yıldız: Yunanistan'a Gaz Akışı Bugün Yeniden Başladı (2) - Son Dakika

Bakan Yıldız: Yunanistan'a Gaz Akışı Bugün Yeniden Başladı (2)

18.02.2012 12:18
Bakan Yıldız: Yunanistan'a Gaz Akışı Bugün Yeniden Başladı (2), System.String[]

Bakan YILDIZ.Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Uluslararası Erciyes Kar Festivali için kente gelen Bakan Taner Yıldız, "2023 Türkiye Vizyonunda Kayseri" konulu çalıştaya katıldı.

Bakan YILDIZ: YUNANİSTAN'A GAZ AKIŞI BUGÜN YENİDEN BAŞLADI (2)

"SİYASİ İSTİKRAR, KRİSTAL VAZO GİBİDİR"

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Uluslararası Erciyes Kar Festivali için kente gelen Bakan Taner Yıldız, "2023 Türkiye Vizyonunda Kayseri" konulu çalıştaya katıldı.

Kayseri'ye gelirken kaza geçiren 3 milletvekilininin de bu çalıştaya katılmak için yola çıktıklarını belirten Bakan Yıldız, milletvekillerine geçmiş olsun dileğinde bulunduktan sonra şöyle konuştu:

" Avrupa'da ölen 600 kişinin onda biri Türkiye'de olsa, hükümet istifa diye ayağa kalkılırdı. Bizdeki vicdan, kalp, olgu, sokakta kalanı kendi haline bırakmaz. 23 bin kişinin aşevlerinden yararlandığı Kayseri'de yoksullar karınlarını doyurabiliyor. Türkiye'de sağcısıyla, solcuyusuyla, kimse sokakta kalana 'banane' diye bakmaz.Türkiye kalbiyle, vicdanıyla, ekonomisiyle birlikte büyüyor. Türkiye, istikrar sayesinde önemli aşamalar kaydediyor. Keşkelerle bu ülke yönetileme. Çıkarttığımız dersleri iyi değerlendirmeliyiz. Siyasi istikrar kristal vazo gibidir. Ne çatlamaya ne de kırılmaya gelir. Onun tılsımını bozmamalıyız. Siyasi istikrarı sağlayan hükümetin sağladığı bu yapıya herkes borçludur. Bu istikrar, sadece hükümetin yükü değildir. İstikrarın korunması, uluslararası ilişkiler içinde önemlidir. Erciyes projesi de bu anlamda önemlidir. Kayseri için, ülkemiz için önemlidir."

GÜNAY VE KILIÇ GELEMEDİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ise günübirlik hizmetlerin yanı sıra gelecege yönelik planlamalar yaptıklarını, 250 milyon euroluk Erciyes Master Projesi'nin bunlardan biri olduğunu söyledi. Başkan Özhaseki, olumsuz hava koşulları nedeniyle bakanlar Ertuğrul Günay ve Suat Kılıç'ın bu sabah kente gelemediklerini belirtti.

Özhaseki, olumsuz hava koşullarının sürmesi halinde yarın Erciyes Dağı'nda yapılacak etkinliklerin de iptal edilmesinin söz konusu olduğunu kaydetti. - Kayseri

Bakan Yıldız: Yunanistan'a Gaz Akışı Bugün Yeniden Başladı (2)
Bakan Yıldız: Yunanistan'a Gaz Akışı Bugün Yeniden Başladı (2)
Bakan Yıldız: Yunanistan'a Gaz Akışı Bugün Yeniden Başladı (2)
Bakan Yıldız: Yunanistan'a Gaz Akışı Bugün Yeniden Başladı (2)
Bakan Yıldız: Yunanistan'a Gaz Akışı Bugün Yeniden Başladı (2)

- Kaynak: DHA

Son Dakika Politika Bakan Yıldız: Yunanistan'a Gaz Akışı Bugün Yeniden Başladı (2) - Son Dakika


Son Dakika

Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı TBMM Başkanı Şentop Ermenistan'ın ambargo söylemini değerlendirdi: Fıkra olarak anlatılacak bir şeydir Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Hazine, iki tahvil ihalesinde 4,8 milyar lira borçlanmaya gitti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı