Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, eşi ile çekilen fotoğraflarını paylaşıp evlilik yıl dönümünü kutladı - Son Dakika

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, eşi ile çekilen fotoğraflarını paylaşıp evlilik yıl dönümünü kutladı

13.04.2021 11:17
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, eşi ile çekilen fotoğraflarını paylaşıp evlilik yıl dönümünü kutladı, System.String[]

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ramazan ayının ilk gününe denk gelen evlilik yıl dönümünü, sosyal medya hesabından eşi Aydın Selçuk ile çekilen fotoğraflarını paylaşarak kutladı.

Bakan Selçuk, Instagram hesabında, evliliklerinin yıl dönümü nedeniyle eşi Aydın Selçuk ile çekilen fotoğraflarını paylaştı. Fotoğraflar arasında, Bakan Selçuk ve eşinin nikah fotoğrafları da yer aldı. Bir fotoğrafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, evlilik cüzdanını Bakan Selçuk ve eşine verdiği görüldü.

"RABBİME HAMDOLSUN"

Bakan Selçuk mesajında, "Furkan Suresi 74'üncü ayetini hep çok sevdim. Öyle çok sevdim, öyle çok nakşettim ki yüreğime kabul olmuş duam oldu. Göz Aydın'lığım, gönül ferahlığım, hayat arkadaşım, can yoldaşım; beraber tutacağımız 14'üncü ramazan ayına ulaştıran Rabbime hamdolsun" ifadelerini kullandı.

İşte Zehra Zümrüt Selçuk'un o paylaşımları;

Son dakika haber: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'tan 'evlilik yıl dönümü' paylaşımı
Son dakika haber: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'tan 'evlilik yıl dönümü' paylaşımı
Son dakika haber: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'tan 'evlilik yıl dönümü' paylaşımı
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, eşi ile çekilen fotoğraflarını paylaşıp evlilik yıl dönümünü kutladı

Kaynak: DHA

Son Dakika Politika Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, eşi ile çekilen fotoğraflarını paylaşıp evlilik yıl dönümünü kutladı - Son Dakika


Son Dakika

"Aşkına sıkı sıkı sarıl" diyen Ceyda Düvenci, eşiyle öpüştüğü pozu paylaştı Önce genç kızın hayatını kabusa çevirdi, sonra aldığı cezayla uslanmadı taciz mesajlarına devam etti! Önce genç kızın hayatını kabusa çevirdi, sonra aldığı cezayla uslanmadı taciz mesajlarına devam etti! O anlar saniye saniye görüntülendi! Rusya'da okula yapılan kanlı saldırıda bazı öğrenciler canlarını kurtarmak için camdan atladı O anlar saniye saniye görüntülendi! Rusya'da okula yapılan kanlı saldırıda bazı öğrenciler canlarını kurtarmak için camdan atladı Hayriye öğretmen, Mersinli erkekleri evlilik vaadiyle dolandırıp büyük vurgun yapmış Hayriye öğretmen, Mersinli erkekleri evlilik vaadiyle dolandırıp büyük vurgun yapmış Son Dakika: Rusya'da okula silahlı saldırı: 11 kişi hayatını kaybetti, 32 kişi yaralandı Son Dakika: Rusya'da okula silahlı saldırı: 11 kişi hayatını kaybetti, 32 kişi yaralandı Estetikle dudaklarını küçülttüren Lara: Dudağımla pipet bile tutamıyorum Estetikle dudaklarını küçülttüren Lara: Dudağımla pipet bile tutamıyorum Gözaltına alınan Filistinli Sanatçı Meryem Afifi'den İsrail askerlerine: Büyüyünce zalim olacağım mı dedin? Gözaltına alınan Filistinli Sanatçı Meryem Afifi'den İsrail askerlerine: Büyüyünce zalim olacağım mı dedin? Tam kapanma sonrası normalleşmenin detayları belli olmaya başladı! Olmazsa olmaz tek şart vaka sayısının en fazla 10 bin olması Tam kapanma sonrası normalleşmenin detayları belli olmaya başladı! Olmazsa olmaz tek şart vaka sayısının en fazla 10 bin olması
12:40
Advertisement