Bakanlık Pakistan'daki Terör Saldırısını Kınadı - Son Dakika

Bakanlık Pakistan'daki Terör Saldırısını Kınadı

23.02.2017 23:26
Bakanlık Pakistan'daki Terör Saldırısını Kınadı

Dışişleri Bakanlığı, Pakistan'da meydana gelen terör saldırısını kınadı.

Dışişleri Bakanlığı, Pakistan'da meydana gelen terör saldırısını kınadı. Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, "Pakistan'ın Pencab eyaletinin başkenti Lahor'da bugün meydana gelen terör saldırısı büyük üzüntüyle öğrenilmiştir. Saldırıyı şiddetle kınıyor, dost ve kardeş Pakistan halkı ve hükümetiyle dayanışma duygularımızı ifade ediyoruz. Sayın Başbakanımız ve Pakistan Başbakanı Sayın Navaz Şerif'in eş başkanlıklarında bugün Ankara'da gerçekleştirilen Türkiye-Pakistan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi Beşinci Toplantısı'nda kabul edilen Ortak Bildiri'de de kuvvetli şekilde vurgulandığı üzere, ülkelerimiz terörle mücadelelerini kararlı şekilde sürdürecek ve bu konuda işbirliğini güçlendireceklerdir.

Dost ve kardeş Pakistan halkının acısını yürekten paylaşıyor, bu menfur saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifa diliyoruz" denildi.

(Onur Emre Durak/İHA)

Bakanlık Pakistan'daki Terör Saldırısını Kınadı
Bakanlık Pakistan'daki Terör Saldırısını Kınadı

Dünya Bankası, Sudan'a yönelik bazı yaptırımları kaldırdı Dünya Bankası, Sudan'a yönelik bazı yaptırımları kaldırdı Pakistan'da Bombalı Saldırı Pakistan'da Bombalı Saldırı Pakistan Talibanı'nın 2 yerel komutanı öldürüldü Pakistan Talibanı'nın 2 yerel komutanı öldürüldü
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bakanlık Pakistan'daki Terör Saldırısını Kınadı - Son Dakika


Advertisement