Bakanlıklarda Devir-teslimler Başladı - Son Dakika

Bakanlıklarda Devir-teslimler Başladı

24.11.2015 17:50
Bakanlıklarda Devir-teslimler Başladı, System.String[]

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 64. Hükümet'te yer alacak isimleri açıklamasının ardından bakanlıklar arasındaki görev devir teslimleri de başladı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 64. Hükümet'te yer alacak isimleri açıklamasının ardından bakanlıklar arasındaki görev devir teslimleri de başladı.

Akşam saatlerinde ilk törenler Ulaştırma ve Ekonomi bakanlıklarında yapıldı.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin; daha önce yine kendisinden devraldığı Bakan Lütfi Elvan’ın da katılımıyla koltuğunu Binali Yıldırım’a devretti.

Aynı dakikalarda Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de görevini yeni bakan Mustafa Elitaş’a devretti.

Bakan ve başbakan yardımcılarının devir teslim törenleri yarın da devam edecek.

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Politika Bakanlıklarda Devir-teslimler Başladı - Son Dakika


Son Dakika

Tuzlaspor-Giresunspor maçında forma skandalı! 13 dakika boyunca yanlış formayla oynadı Tuzlaspor-Giresunspor maçında forma skandalı! 13 dakika boyunca yanlış formayla oynadı TRT'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, Yavru Vatan'da krize neden oldu TRT'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, Yavru Vatan'da krize neden oldu TFF 1. Lig'de şampiyon Adana Demirspor ile ikinci Giresunspor Süper Lig'e yükseldi TFF 1. Lig'de şampiyon Adana Demirspor ile ikinci Giresunspor Süper Lig'e yükseldi Ürdün'den İsral'e Mescid-i Aksa notası! Maslahatgüzar, Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı Ürdün'den İsral'e Mescid-i Aksa notası! Maslahatgüzar, Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı Pınar Altuğ, yeni imajıyla ilgili gelen 'estetik' yorumlarına samimi itirafta bulundu Pınar Altuğ, yeni imajıyla ilgili gelen 'estetik' yorumlarına samimi itirafta bulundu Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği eski vekil İşbaşaran'dan yanıt geldi: Seni fazla öttürmezler Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği eski vekil İşbaşaran'dan yanıt geldi: Seni fazla öttürmezler Sedat Peker iddiasını yükseltip kolunu ortaya koydu: Ağar, Mansimov'u öldürtmek için polis katilini Türkiye'ye getirdi Sedat Peker iddiasını yükseltip kolunu ortaya koydu: Ağar, Mansimov'u öldürtmek için polis katilini Türkiye'ye getirdi Gözü dönen komşu, kızlarına mesaj attığı için mahkemelik olduğu çifti öldürdü Gözü dönen komşu, kızlarına mesaj attığı için mahkemelik olduğu çifti öldürdü
Advertisement